نمایندگان مجلس در واکنش به سرکوب جورج فلوید تظاهرات

رهبر اقلیت سنا چاک شومر نقاشی یک تصویر زشت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “نزولی دیکتاتوری نردبان” را به عنوان او در رختخواب دراز در کاخ سفید جمعه شب با هلیکوپتر نظامی پرواز فوق پس از او عکس گرفته شده در سنت جان کلیسای اسقفی.

“او احتمالا عینک خود را از راه دور کنترل از تماشای این کلیپ به طور کلی بر پیروزی بر غیر مسلح در جنگ از میدان لافایت” شومر D-n. y., تمسخر. “سپس او reveled در برای تلفن های موبایل از شاهین پرواز سربار joyously retweeting نمرات preening sycophants.”

دادستان کل ویلیام بر بازدید از پارک لافایت در واشنگتن برای بررسی اجرای قانون قبل از رئیس جمهور کلیسا بازدید و همچنین عضویت تهمت و چند تن دیگر از مقامات کاخ سفید در سفر خود در سراسر پارک و به کلیسا شنبه شب.

با گزارش هایی که از اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن مسالمت آمیز معترضان پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به کلیسا شومر نیز نامیده می شود در پنتاگون بازرس کل منجر به بررسی چگونگی نظامی مورد استفاده قرار گرفت در پارک لافایت در پشت سر هم با رئیس جمهور عکس فرصت است.

“پس از گاز آمد اسب — مدرن روز سواره نظام بود پاکسازی میدان جنگ. هدف به طوری که رئیس جمهور تهمت می تواند موج یک کتاب مقدس نیست خواندن یک کتاب مقدس نیست و حتی خود کتاب مقدس به عنوان یک سرپا نگه داشتن” شومر گفت. “این وحشتناک است. این یک سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری. آن را به خوبی ممکن است که غیر قانونی بود و آن پرهیاهو و خلاف قانون اساسی.”

لحظاتی قبل رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تحسین محلی و ایالتی و فدرال مقامات برای کار به “برقراری صلح” در میان مواج نا آرامی های مدنی در سراسر کشور حفظ تحقیر خود را برای خشونت در ارتباط با اعتراضات پس از جورج فلوید مرگ در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

طی سخنان در طبقه سنا سهشنبه صبح مک کانل به نام برای تمایز بین تظاهرات مسالمت آمیز و “شورش های خشونت آمیز.”

“سابق گرامی حق در قانون اساسی است که تا کنون تنها شهروند باید پشتیبانی می کند. دومی یک معضل غیر قابل قبول است که دولت و رهبران محلی باید به پایان رسید روز پیش” مک کانل R-Ky., گفت. “بنابراین من می خواهم برای تشکر از دولت فدرال و رهبران محلی که به طور جدی در نظر گرفتن تعهد به بازگرداندن صلح و محافظت از بی گناه و جلوگیری از این خشونت بی معنی.”

کنتاکی از حزب جمهوری خواه است که برای انتخاب مجدد به یک ششم ترم پاییز امسال به نام برای ملت متحد نه فقط در برابر کشتار فلوید بلکه در برابر کسانی که در اعتراض به خشونت.

“ملت ما این است که ایران در وحشت و مخالفت با خشونت قتل آقای فلوید. ما هستیم” مک کانل مجددا. “این خوب است که در زمان گذشته که ما نیز متحد در کنار صلح در خیابان های ما و صلح در جامعه ما است.”

“ما نیاز به اتحاد در برابر این خشونت تظاهر کنندگان که تنها به دنبال آن خود و آسیب بیشتر یک ملت است که نیاز به شفا” مک کانل ادامه داد.

شومر نیز محکوم اعتراض های خشونت آمیز روش اما استدلال کرد که در حالی که هزاران نفر از معترضان بازداشت شده تنها یکی از چهار افسر پلیس درگیر در Floyd را به قتل بازداشت شده است.

“این نیست بهانه خشونت در هر حال اما در قسمت توضیح میدهد که چرا بسیاری از آمریکایی ها عصبانی هستند” شومر گفت. “وجود دارد که پاسخگویی برای هر روز شهروندان و معترضان زمانی که آنها شکستن قانون اما همیشه وجود دارد و نه پاسخگویی برای کسانی که در اجرای قانون و هنگامی که آن را می کند همان است.”

به عنوان رهبران مجلس سنا squabbled در اتاق رئیس قوه قضائیه لیندزی گراهام اعلام کرد او قصد دارد برای برگزاری یک جلسه در 16 ژوئن به بررسی مرگ فلوید و سوء رفتار پلیس در آمریکا امید به “یک شیرجه عمیق” به این موضوع در دو هفته.

“این موضوع برای کشور است چه پس از مرگ آقای فلوید و چه مرگ آقای فلوید چیست؟” گراهام R-S. C. گفت: در ابتدا از شنیدن او به ریاست بررسی از کشور با بهره برداری از آن زندان در طول coronavirus بیماری همه گیر. “آن را یک عقب افتاده شوکی به این کشور وجود دارد که بیش از حد هر یک از این موارد که در آن آمریکایی آفریقایی تبار مردان مرگ در بازداشت پلیس تحت نسبتا وحشیانه شرایط. این برای من روشن است که پلیس و در میان مردان آمریکایی آفریقایی جامعه یک موضوع است که نیاز به بحث گذاشته شود و پس از عمل و من انتظار این کمیته به انجام بخشی خود را.”

گراهام که اغلب شمارش خود را به عنوان یکی از رئيس جمهور مدافعان بالا و رفقا گلف گفت: او به مشورت با پنل رتبه بندی دموکرات دایان فاینستاین سناتور. و آنها penciled در ژوئن 16 برای شنیدن و اضافه کرد که به عنوان “سریع به عنوان ما می تواند آن را انجام دهد.”

“من می خواهم برای رسیدن به ریشه و علت آن است. آقای فلوید را در مورد ظالمانه است روی صورت خود, اما من فکر می کنم این صحبت ها را گسترده تر موضوع” گراهام گفت در تضاد کامل با رئیس جمهور و بلاغت در آشفتگی. “ما فقط باید برای رسیدن به پایین از آنچه اتفاق افتاده و آنچه ما می توانیم آن را تعمیر کنند. و جواب خیلی واضح است: پلیس جامعه است حکایت این است که در آن یک حس اجتماعی در میان پلیس و کسانی که در حال ای اداره. من نمی دانم چگونه است که یک واقعیت است اما ما باید یک جلسه در امتداد آن خطوط.”

اقلیت سنا, شلاق زدن, کیر, دوربین, اظهار تاسف کرد که “امریکا هنوز هم زندگی در سایه آن گناه اصلی: برده داری و نژاد پرستی است که باعث آن است.”

“ما به سیستم قضایی در آمریکا پس از آلوده نژادپرستی که آن را نمی تواند تابع در یک شیوه ای سازگار با ارزش های دموکراتیک? که به عنوان اساسی به عنوان آن می شود در یک جامعه دموکراتیک” دوربین D-ایلینوی گفت. “ما است رئیس بسیج نظامی ما به سرکوب مخالفان در یک شیوه ای مغایر با قانون اساسی و هرگز قبل از دیده می شود در تاریخ ؟ این سوال است که می رود به قلب دموکراسی ما و نقش ما به عنوان یک مساوی شاخه ای از دولت است.”

Durbin خواست گراهام “نه به چشم پوشی از این واقعیت” که این سوالات “واقعا به قلب ما دموکراسی” — استدلال می کند که بسیاری از مسائل دیگر این کمیته در نظر دارد به بررسی در روزهای آینده هستند “بی ربط است.”

این کمیته در حال حاضر برنامه ریزی نظارت جلسات با میله Rosenstein سابق معاون دادستان کل به تیراندازی طوفان کد نام برای ضد جاسوسی تحقیقات انجام شده توسط اف بی آی در سال 2016 و 2017 به لینک بین مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران و مقامات روسیه و همچنین قانون کپی رایت هزاره دیجیتال را متوجه و حذف مراحل برای دارندگان کپی رایت به کاربر متخلف-آپلود مواد حذف شده از وب سایت.

“آنچه که مربوط به این سوال که چگونه آمریکا می تواند امن و هنوز هم نگه دارید و به آن ارزش های دموکراتیک و اصول” Durbin ادعا.

فاینستاین گفت: در جریان ناآرامی های مدنی در سراسر کشور است “یکی از کسانی که وحشتناک ناهنجاری در مورد زندگی و هنگامی که آن اتفاق می افتد آن چنان گرافیک و خیلی واقعی و شما نمی توانید آن را کنترل کنید.”

“وجود دارد نیاز مبرمی به مردم را هم به هر دری سخنی در میان ما نیست برای نشان دادن بدی,” فاینستاین D-کالیفرنیا گفت. “شما تا به حال یک افسر پلیس مسئول مرگ یک قربانی و مردم واکنش نشان دادند اما در حال حاضر آنچه که اتفاق می افتد این پیام است که به وضوح فرستاده و آنچه را که اتفاق می افتد این است که ما باید یک نگاه. ما می رویم به برگزاری جلسات.”

پس از چند روز تظاهرات غارت و سخت پلیس سرکوب مدنی ناآرامی فاینستاین گفت: “این پیام منتقل شده است.”

“من فکر می کنم آنها می خواهند همه ما به کار برای مردم را هم برای جلوگیری از تقسیم و به اصلاح شیوه های پلیس در هر کجا که لازم است برای جلوگیری از این نوع از چیزی که از همیشه اتفاق می افتد دوباره,” او گفت:.

حزب دموکرات نیز معرفی یک قطعنامه آنها تلاش خواهد کرد به تصویب و تایید قانون اساسی حقوق آمریکایی ها در حالی که اشاره کرد که “خشونت و غارت هستند غیر قانونی و غیر قابل قبول و خلاف هدف از تظاهرات صلح آمیز است.”

اندازه گیری است که غیر الزام آور و بعید است برای جلب کافی یمن حمایت به صراحت محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن “برای سفارش فدرال افسران به استفاده از گاز و گلوله های لاستیکی در برابر آمریکایی ها بودند که صلح و دوستی معترض در میدان لافایت در واشنگتن DC در شب از 1 ژوئن 2020 در نتیجه نقض حقوق اساسی آنان مسالمت آمیز معترضان.”

با توجه به شکاف سیاسی در واشنگتن قانونگذاران ابراز تردید است که اصلاحات را می توان برای برآوردن نیازهای تاریکی لحظه.

“وجود دارد اما من نمی دانم اگر وجود دارد خواهد شد به خصوص در میان جمهوریخواهان به رهبری” سناتور. Richard Blumenthal, D-Conn., bemoaned.

در Antifa, گراهام گفت که او “مطمئن شوید که وجود دارد بخشی آنها و ما سعی خواهیم کرد برای پیدا کردن دقیقا چگونه این خشونت سازمان یافته است.”

“اکثر معترضین در خیابان به قرض دادن صدای خود را برای تغییر و شورش و غارت است نه علت و آن را به به پایان رسیده است” گراهام گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>