قانونگذاران چکش کردن جزئیات محرک اقتصادی: ‘ما در حال نزدیک شدن’

ABC News Corona Virus Government. Response

این بسته می تواند برابر با 10 درصد از ایالات متحده تولید ناخالص داخلی لری Kudlow گفت.

سناتورها و کاخ سفید مذاکره کنندگان نشانه در روز شنبه که آنها نزدیک به قابل توجه دو حزبی برخورد عظیم اقتصادی بسته امداد به آدرس رمان coronavirus بحران است.

“من فکر می کنم ما در حال گرفتن نزدیک و نزدیکتر به یک توافق” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت.

“همه بحث شده در ایمان خوب است,” او اضافه شده با اشاره به مذاکرات با دموکرات ها ، “من فکر می کنم ما به وضوح خواهید برای دریافت وجود دارد.”

مک کانل وعده سناتورها خواهد حرکت در “پیچ و تاب سرعت” به تصویب دو حزبی محرک قانون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نام برای اقتصادی امداد در یک بسته به احتمال زیاد به بیش از 1 تریلیون دلار.

با توجه به لری Kudlow کاخ سفید را بالا مشاور اقتصادی این دو حزبی اقتصادی بسته امداد در واقع ممکن است گسترش به بیش از 2 تریلیون دلار.

Kudlow به خبرنگاران گفت: روز شنبه بسته خواهد بود در حدود 10 درصد از تولیدات ناخالص کشور را خواستار و آن را “بسیار بزرگ بسته است.”

زمانی که یک خبرنگار به ذکر است که 10 درصد خواهد بود بیش از 2 تریلیون دلار او پاسخ داد: “این درست است.”

کاخ سفید قانونی مدیر امور اریک Ueland بعد خطاب این سخنان.

“لری صحبت کردن در مورد ترکیبی از آنچه ما در اینجا انجام هزینه های دولت لایحه و آنچه ما در اینجا انجام با محرک لایحه و همچنین فدرال رزرو” Ueland گفت. “ما در حال کار در برابر آن بسیار تنگ ساعت بسیار تهاجمی ساعت.”

که ساعت تنظیم شده توسط مک کانل که در روز جمعه گفت: او امیدوار است نمایندگان مجلس می تواند در رسیدن به توافق در نیمه شب آخرین مهلت پس از تمدید تا شنبه. مک کانل دستور قانونگذاران و کارکنان شروع به تهیه پیش نویس قوانین و سنا در نظر دارد به آن رویه رای در لوله بسته در روز یکشنبه.

حزب دموکرات می خواهید به افزایش میزان بیمه بیکاری که همچنان به عنوان یکی از عمده چسبیده امتیاز در مذاکرات است.

“ما پیشنهاد می کنیم که این می تواند نه فقط یک شات معامله اما چک هر کار دوره است. و آن را باید برای زمانی که این بحران می کشد” رهبر اقلیت چاک شومر گفت: در طبقه سنا روز شنبه.

“ما می خواهیم به آن صندوق برای حداقل چهار ماه شاید شش,” او گفت:. “اگر بحران به پایان می رسد به سرعت بیشتر البته ما ممکن است قادر به خاتمه آن است. اما ما باید به کارگران آمریکا این تضمین که آنها باید حقوق — همان مقدار از منابع است که آنها تا به حال قبل از این بحران است که آنها در حال حاضر. و آن را رخ می دهد مداوم تا زمانی که ما به ضرب و شتم این بیماری وحشتناک.”

سناتور صرف حدود 12 ساعت در روز جمعه مذاکره. مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد که قانونگذاران و نمایندگان برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال ساخت “مهم پیشرفت است.”

“هیچ قانون حرکت خواهد کرد از طریق مجلس سنا که حاوی ایده ها از هر دو طرف” مک کانل گفت. “این راهی است که این بدن طراحی شده است. بنابراین این دو حزبی مذاکرات شده اند ضروری است و آنها در حال انجام است.”

مک کانل به حال نوع کلمات به صورت دموکراتیک همکاران.

“من تحت تاثیر قرار گرفته و heartened با سرعت و مرکب روح است که مشخص می شود روز گذشته, بحث, اما ما نیاز به نگه داشتن آن تا” مک کانل گفت. “ما مطلقا نمی توانید اجازه دهید در حال حاضر. ما نیاز داریم به پایان این مذاکرات و حرکت رو به جلو است.”

“این ملی اضطراری,” او اضافه شده است. “از آن زمان به گرد هم می آیند نهایی نتایج ما دو حزبی بحث و سپس این. ایران ما ایستاده است. حتی اگر ما مجبور به ایستادن 6 فوت از هم جدا برای چند هفته.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>