نماینده مجلس: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات می خواهید تاخیر در سرشماری به دلیل ویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال به تاخیر انداختن مهلت برای سال 2020 سرشماری به دلیل شیوع کروناویروس

اورلاندو فلوریدا. — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد برای به تاخیر انداختن مهلت برای سال 2020 سرشماری به دلیل شیوع کروناویروس یک حرکت است که اگر مورد تایید قانونگذاران فشار پشت جدول زمانی برای انتشار اطلاعات استفاده می شود به رسم کنگره و قانونی مناطق مقامات روز دوشنبه گفت:.

در کنگره ایالات متحده کارولین مالونی گفت: مقامات دولت بودند درخواست کرد که در تمام زمینه عملیات بود به تعویق افتاد تا ژوئن 1 و این که آخرین مهلت برای بسته بندی تا ملت سر تعداد عقب رانده شود تا اکتبر. 31.

زمینه عملیات برای سال 2020 سرشماری شده اند به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس و راه اندازی شد برای از سرگیری این هفته است. آخرین مهلت برای اتمام این تعداد سر هم شده بود تحت فشار قرار دادند از پایان ماه جولای تا اواسط آگوست به دلیل بیماری همه گیر.

Maloney یک دموکرات از نیویورک در بیانیه ای گفت که دولت نیز به دنبال به تاخیر انداختن مهلت تحویل دولت تعداد جمعیت استفاده می شود برای apportionment — روند کنده کاری تا کنگره مناطق — از پایان سال جاری به پایان آوریل آینده.

دولت نیز به دنبال عقب راندن مهلت دادن متحده داده redistricting از پایان ماه مارس آینده به پایان ژوئیه بعدی در این بیانیه اضافه شده است.

هر دو مهلت تعیین شده توسط قانون فدرال و نیاز به کنگره تصویب.

کاخ سفید چیده شده یک تماس در روز دوشنبه با رهبران کنگره در مورد درخواست تغییرات اما هیچ یک از این سرشماری بود در تماس است. خانه کمیته نظارت و اصلاحات را با دقت بررسی درخواست گفت: Maloney که ریاست کمیته.

“مدیر اداره آمار بود و نه حتی امروز تماس و دولت خودداری کرده است برای هفته ها به او اجازه می دهد به مختصر اعضای کمیته ما با وجود درخواست های مکرر,” مالونی گفت. “اگر دولت در تلاش است برای جلوگیری از درک سیاسی سرشماری جلوگیری از سرشماری مدیر از جلسه این کمیته و سپس به استثنای او را از تماس با سازماندهی شده توسط کاخ سفید در حال و نه تشویق به حرکت می کند.”

اداره آمار تایید تاخیر شد که به دنبال. آن را در بیانیه ای گفت که هدف از این تاخیر خواهد بود برای اطمینان از کامل و دقیق حساب کند.

هنگامی که میدان عملیات در ماه ژوئن شروع کارگران داده خواهد شد و تجهیزات حفاظت فردی و دستورالعمل های اجتماعی فاصله این اداره در بیانیه ای گفت.

“در فعالیت های از جمله تعامل با شمارش دفتر کار و پردازش فعالیت های ترکیب فعلی بسیاری ارشاد برای ترویج سلامت و ایمنی کارکنان و عموم” بیانیه ای گفت:.

سرشماری مورخ مارگو اندرسون گفت: مهلت قانونی بیش از چهار دهه است. اداره شده و انعطاف پذیر در برخورد با گذشته غیر منتظره موانع مانند طول 1850 سرشماری هنگام بازگشت از کالیفرنیا از دست داده بودند در دریا. در آن صورت دولت دیگر شمارش انجام شد و در سال 1852 او گفت:.

سابق دفتر آمار مدیر جان تامپسون گفت: این اداره به “بین یک سنگ و یک محل سخت است.”

“اگر آنها شروع به سرشماری دوباره خیلی زود آن را برای رفتن به یک فاجعه از آنجا که شما در حال رفتن برای مردم بیمار شما نمی خواهید به مردم و پاسخگویی به آنها می تواند از تجهیزات حفاظتی برای enumerators اگر آنها می خواستند آن گفت:” تامپسون که در راس این اداره در دولت اوباما. “من مطمئن هستم که این چه شغلی افراد در سرشماری فکر می کنم بهترین عمل است.”

2020 سرشماری آغاز شده در ماه ژانویه در روستاهای دور افتاده از آلاسکا اما اکثر ساکنان ایالات متحده نمی کنید برای شروع به پر کردن پرسشنامه تا ماه گذشته که سال 2020 آمار سایت زنده رفت و مردم شروع به گرفتن اطلاعیه در پست الکترونیکی است که آنها می توانند پاسخ دهند. حدود یک هفته بعد شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور آغاز صدور stay-at-home سفارشات از آنجا که از virus.

اداره آمار امیدوار است اکثریت مردم در پاسخ, آنلاین, تلفنی و یا از طریق پست الکترونیکی. آمار داوطلبان خواهد شد بعد از این سال به دست کشیدن بر روی درب خانه که در آن ساکنان هنوز پاسخ نداده است.

یکشنبه, بیش از 48 درصد از خانواده ها تا به حال جواب داد: سرشماری شد.

آمار تعداد ائتلافی از حمایت و حقوق مدنی گروه انجام سرشماری توسعه گفت: آن پشتیبانی مهلت به تاخیر می اندازد. NALEO, آموزشی, صندوق, اسپانیایی گروه حمایت از کنگره خواست به گام در. این گروه گفت که این پیشنهاد تجدید نظر مهلت redistricting نمی دهد متحده مجوز برای ادامه, در راه است که به خطر انداخته مشارکت عمومی و حقوق اساسی.

2020 سرشماری کمک خواهد کرد که تعیین چگونه بسیاری از کنگره کرسی و رای کالج انتخاباتی هر ایالت می شود و همچنین به عنوان توزیع 1.5 تریلیون دلار در هزینه های دولت فدرال.

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

دنبال مایک اشنایدر در توییتر در https://twitter.com/MikeSchneiderAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>