قانونگذار سوالات قرعه کشی دولت را ‘الن’ سادگی

دولت قانونگذار می خواهد ممیزی California Lottery به نگاه به یک whistleblower شکایت در مورد بیش از $200,000 ارزش scratchers بلیط با توجه به Ellen DeGeneres’ نشان می دهد تلویزیون برای مخاطبان هدیه

لس آنجلس — دولت قانونگذار می خواهد ممیزی California Lottery به نگاه به یک whistleblower شکایت در مورد بیش از $212,000 ارزش Scratchers بلیط داده شد که به Ellen DeGeneres’ نشان می دهد تلویزیون برای مخاطبان هدیه.

قرعه کشی بازدید از این حرکت به عنوان یک مزیت تبلیغات اما شکایت برخی از قرعه کشی کارکنان ادعا به سادگی یک “سوء استفاده از وجوه” لس آنجلس تایمز روز جمعه گزارش داد.

به سادگی رخ داده در Dec. 3 قسمت از “The Ellen DeGeneres Show.” قرعه کشی تایید نمایش داده شد بدون هیچ هزینه 425 بسته است که هر یک شامل 72 Scratchers بلیط با ارزش اسمی $500 در هر بسته بار گفت.

جنجال بوجود آمده تنها چند هفته قبل از انتشار یک قرعه کشی حسابرسی درخواست سال گذشته توسط سناتور کالیفرنیا Ling Ling چانگ پس از اتهامات از هزینه های بی فایده نامناسب هدیه و قوم و خویش.

چانگ گفت: ممیزی باید بررسی تلویزیون نشان می دهد به سادگی از آنجا که او نگران بودجه است که در این قرعه کشی قرار است به تولید برای کالیفرنیا مدارس دولتی.

“من می خواهم به می دانم که چگونه این سهم را تحت تاثیر قرار مکمل بودجه به کالیفرنیا مدارس دولتی. آن کمک کند ؟ من فکر نمی کنم” گفت: چانگ خواه از الماس.

رای دهندگان تصویب قرعه کشی در سال 1984. در ابتدا 34 درصد از درآمد فروش بود برای رفتن به سمت آموزش و پرورش اما مقننه آرام که در سال 2010 به اجازه می دهد مدیران به دنبال “بهترین شیوه است.”

قرعه کشی سخنگوی اهل لوپز گفت: دور دادن بیش از 30000 Scratchers بلیط در نظر گرفته شده برای ایجاد تبلیغات مثبت و افزایش فروش است.

او گفت: در مجموع رسانه های ارزش در کالیفرنیا از تبلیغاتی بخش ملی نشان می دهد در حدود 1.6 میلیون دلار به عنوان محاسبه شده توسط افق رسانه یک شرکت مشاوره ای مشاوره در این قرعه کشی که بر اساس ارزیابی استاندارد صنعت-رسانه ها ، قرعه کشی نیز اقدام به خرید تبلیغات برای بازی های خود است.

“الن ارائه شده نشان می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای افزایش آگاهی مصرف کنندگان از کالیفرنیا قرعه کشی مشارکتهای عمومی آموزش و پرورش در حالی که کمک به درایو فروش تعطیلات Scratchers,” لوپز گفت. “این فرصت تبلیغاتی مجاز قرعه کشی برای رسیدن به هزینه قابل توجهی صرفه جویی در مقایسه با خرید معادل آن در قرار گرفتن در معرض رسانه از طریق آگهی های سنتی خرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>