آمریکای لاتین coronavirus مرگ و میر بالای 50,000: به روز رسانی زنده

  • آمریکای لاتین و میر در صدر 50,000 و موارد نزدیک 1 میلیون دلار با کشورهایی مانند برزیل و شیلی و مکزیک و پرو در تلاش به ساقه جزر و مد با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

  • برزیل ثبت یک رکورد 33,274 موارد جدیدی از کروناویروسآن وزارت بهداشت گفت: بالا بردن مجموع به 498,440 در یک کشور با یکی از بدترین شیوع بیماری. در این کشور شمار کشته شدگان افزایش یافته است به 28,834 با 956 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته این وزارتخانه اضافه شده است.
  • ایتالیا اضافه شده 111 قربانیان جدید به کشور, رسمی مرگ و میر از این کروناویروس جدید و 416 عفونت های جدید آن را به عنوان آماده برای استراحت محدودیت های مسافرتی در هفته آینده. این افزایش را رسمی مرگ و میر به 33,340.

  • یک سوم از اعضای علمی مشاوره به دولت بریتانیا هشدار داده است که آن را بیش از حد به زودی برای بلند کردن COVID-19 مستند به دلیل آزمون و ردیابی سیستم هنوز به طور کامل عملیاتی است.

  • بیش از 6.04 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. برخی از 368,000 مردم فوت کرده اند, از جمله بیش از 103,000 در ایالات متحده در حالی که حداقل 2.4 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, مارس 31

01:48 GMT – مکزیک شمارش 9,779 coronavirus مرگ و میر 87,512 موارد

مکزیک گزارش شده 2,885 موارد جدیدی از کروناویروس و 364 بیشتر مرگ و میر آوردن مجموع اعداد به 87,512 موارد و 9,779 مرگ و میر با توجه به داده ها از مقامات بهداشتی.

Mexico - coronavirus

گروه کوچکی از معترضان در تظاهرات روز شنبه علیه رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador و دست زدن به او از این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید [ربکا بلکول/AP]

01:18 GMT – کلمبیا را تعطیل بوگوتا محله

شهردار کلمبیا پایتخت در حال برنامه ریزی برای تعطیل کردن یکی از شهر بزرگترین محلات به عنوان موارد وجود دارد ادامه خواهد داد به افزایش است.

شهردار لوپز کلودیا گفت که با شروع ماه ژوئن 1st کار-کلاس کندی منطقه – خانه حدود 1.5 میلیون نفر – را تحت سخت شده است.

پلیس و نظامی را اجرا درآوردن مستند و هیچ کس اجازه خواهد داشت از جز به دنبال غذا یا مراقبت های پزشکی و یا در مواقع اضطراری است.

کسب و کار مانند تولید شده است که مجاز به کار خواهد بود دستور داد بسته شده است. لوپز گفت که آزمایش این ویروس دو برابر خواهد شد. این منطقه تا به امروز بیشتر تقریبا 2500 موارد و بیمارستان ها وجود دارد در حال رسیدن به حداکثر ظرفیت.

00:10 GMT – یونان بازگشایی درها به مسافران منوط به تست امکان قرنطینه

مقامات یونانی گفت: روز شنبه گفت که این کشور نمی خواهد از حد گردشگران ورودی به آن را از یک لیست از 29 سازمان ملل, اما مسافران از کشورهایی که در لیست خواهد بود موضوع را به تست اجباری در ورود و یک دوره قرنطینه توجه به نتایج آزمون.

سیاست تنها اعمال می شود در طول دو هفته آخر ماه ژوئن اگر چه مقامات یونانی به سمت چپ باز چشم انداز محدودیت های اضافی پس از آن تاریخ است.

ورود از 29 کشور ذکر شده تست خواهد شد به طور تصادفی. لیست کشیده شد تا بر اساس یک سند از, اتحادیه اروپا, ایمنی حمل و نقل هوایی آژانس.

00:01 GMT – ترکیه آماده برای بازگشایی, از سرگیری پروازهای داخلی

ضد عفونی تیم جاروب استانبول بازار بزرگ و از سرگیری پروازهای داخلی اعلام شد که ترکیه آماده برای بلند کردن بسیاری از باقی مانده coronavirus محدودیت.

تیم scrubbed طبقه از قرن 15 بازار که بسته شده پس مارس 23 قبل از روز دوشنبه بازگشت به کسب و کار. حمل و نقل وزیر گفت: اولین راه هوایی میان استانبول, آنکارا, ازمیر, آنتالیا و ترابزون خواهد راه اندازی مجدد دوشنبه با دیگران زیر به تدریج.

روز چهار شنبه وزیر بهداشت Fahrettin Koca اعلام کرد 983 موارد جدیدی از کروناویروس در طول قبلی 24 ساعت مصرف ترکیه تعداد کل موارد به 163,103. در یک توییت گفت: وجود داشته است 26 و میر ناشی از این ویروس بیش از مدت مشابه در آوردن کلی مرگ و میر به 4,515.

____________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 30 در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>