آخرین انگلستان ‘تروریسم’ قانون با انتقاد گروه های حقوق

گروه های آزادی های مدنی را مورد انتقاد دولت بریتانیا آخرین تعمیرات اساسی بریتانیا را “تروریسم” قوانین برجسته پتانسیل نامحدود محدودیت های قرار داده شده در برابر کسانی که مشکوک – اما نه به اعدام محکوم شده – از تروریسم است.

بار اثبات خواهد بود کاهش برای مقامات با توجه به قرار دادن “تروریسم پیشگیری و بررسی اقدامات” (TPIMs) علیه مظنونان در حالی که این زمان دو سال و محدودیتی در استفاده از آنها می تواند حذف شود, تحت قانون پرده برداری کرد روز چهارشنبه.

بیشتر:

تحت پیشنهادی قانون, دادگاه خواهد بود قادر به محدود کردن یک مظنون را با حرکات و اجرای حکومت و الکترونیکی tagging برای مدت نامعلوم موضوع را بررسی کند. حداقل جملات را افزایش و جدی ترین مجرم اگر منتشر خواهد شد و مجوز برای بقیه زندگی خود را و می تواند دوباره به زندان.

“ما وعده داده شده عمل می کنند و امروز ما در حال ارائه است که وعده” دبیر خانه Priti پاتل گفت: اعلام این طرح است.

اما فعالان گفت: پیشنهاد شد یک تهدید اساسی عدالت است.

“هرگز حق را به شدت محدود کردن مردم آزادی بر اساس راز تست نشده شواهد با استفاده از کنترل سفارشات و یا TPIMs – و ما به نظر می رسد غواصی بی پروا به آن سرزمین استاندارد اثبات بسیار شل و ول و مردم آزادی را می توان محدود بر نامحدود اساس” گفت: Rachel لوگان, Amnesty International UK کارشناس حقوقی.

محدودیت های جدید مورد نیاز, می گویند حکومت پس از عثمان خان به کشته شدن دو نفر در یک چاقو داد و بیداد, مجروح شدن چندین بیشتر در نزدیکی پل لندن در ماه نوامبر. مهاجم عهده گرفت توسط اعضای عمومی و کشته شدن یک افسر پلیس.

28 ساله قبلا در خدمت شش سال زندان برای توطئه برای بمب گذاری در بورس لندن شد و در خارج از زندان به گواهینامه نیاز به پوشیدن یک برچسب الکترونیکی.

این یک اطلاعیه طراحی شده است در درجه اول برای گرفتن عناوین به عنوان دولت تلاش بیش از آن coronavirus پاسخ نه را به هر گونه تغییر در قانونی یا امنیت وضعیت” اسکات لوکاس استاد سیاست بین المللی در دانشگاه بیرمنگام در این باره گفت.

“بوریس جانسون با استفاده از پل لندن حمله در طول ماه دسامبر انتخابات اعلام گسترش تروریسم جملات. که به اجرا در آمد در ماه آوریل است.

171007103005102

“در حال حاضر Priti Patel, مذاکرات در مورد اجباری حداقل جملات از 14 سال و دائم نظارت و کنترل از کسانی که متهم شده اند. بنابراین سوال این است که دوباره: اراده سیاسی gambit برای قدرت در میان سوال در مورد عملکرد منجر به یک تغییر قابل توجه در قانون, حبس و امنیتی دولت؟”

کارشناسان حقوق بشر گفت: دولت در مبارزه با تروریسم استراتژی شکست بود.

“این قانون نه تنها مجوز مردم در حال قفل شده است به طور نامحدود از آن نیز تهدید به اساسی ارکان سیستم قضایی ما. توسط reintroducing در همه, اما نام این به طور گسترده ای محکوم کنترل سفارشات یک اصل اساسی عدالت – اصل برائت – آویزان در تعادل” گفت: روزالیند Comyn سیاست و مبارزات افسر حقوق بشر گروه آزادی.

“کنترل سفارشات به مردم اجازه می دهد داده نامعلوم بازداشت بدون محاکمه – و این می تواند اتفاق می افتد بر اساس سوء ظن به جای اتهام شواهد و اثبات است. کنترل سفارشات لغو شد توسط دولت ائتلافی به عنوان لکه ای بر حقوق بشر سوابق و جایی که آنها باید باقی می ماند.”

کسانی که به خواندن کمی عمیق تر به اقدام دولت ممکن است نگرانی در مورد حمله به آزادیهای فردی بلکه آن است که آسان نیست به یک مورد به نفع کسانی که مظنون تروریستی دخالت

علامت Shanahan دانشگاه خواندن

علامت Shanahan سر از سیاست گروه در دانشگاه مطالعه گفت: سخت تر TPIM محدودیت ممکن است بسیاری از تفاوت که آن را برای جلوگیری از خشونت به عنوان آنها به حال شده است به طور گسترده ای استفاده می شود پس از معرفی خود.

200203132416947

“هر چیزی که به نظر می رسد به زندگی را سخت تر برای تروریست مظنون را به خوبی بازی با محافظه کاران’ پایه طبیعی است اما همچنین به احتمال زیاد به پایین به خوبی با عموم مردم در پی نسبتا اخیر لندن, حملات تروریستی,” او گفت: Al Jazeera.

“همان را می توان گفت برای حداقل جدید جملات. مطمئن شوید که به جرم تروریست ها در حال کردن خیابان های ما برای طولانی تر خواهد بود محبوب حرکت می کند. و در زمانی که تقریبا تمام رسانه های تحت سلطه است کمتر از ستارگان در پاسخ به کروناویروس بحران و مبارزه با تروریسم در اروپا حباب نزدیک به ترکیدن در پس زمینه این تلاش توسط دفتر خانه به نمایش قوی و قاطع عمل است که رنگ دولت در یک نور مثبت است.

“کسانی که خواندن یک کمی عمیق تر به اقدام دولت ممکن است نگرانی در مورد حمله به آزادیهای فردی بلکه آن است که آسان نیست به یک مورد به نفع کسانی که مظنون تروریستی دخالت.”

زمان حرکت دولت نیز باعث نگرانی است.

“واقعیت این لایحه است که صادر شده در طول یک بیماری همه گیر که مجلس است و عامل در ظرفیت کامل و یا قادر به ارائه سطح نرمال موشکافی باید باعث نگرانی برای همه کسانی که مراقبت در مورد آینده ما دموکراسی و عدالت” هشدار داد آزادی را Comyn.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>