آخرین ایتالیایی coronavirus تلفات خط تیره امیدوار بدترین است

مرگ و میر در ایتالیا از coronavirus باید رسید در 24 ساعت گذشته های داخلی در سازمان حفاظت گفت: در روز سه شنبه بی باک امیدوار است این بیماری همه گیر در جهان بدترین آمار کشور شد کاهش.

مرگ و میر افزایش 743 روز سه شنبه دومین روزانه شمارش پس از وقوع ظهور در مناطق شمالی در فوریه 21, پس از بیشتر تشویق اعداد در دو روز گذشته.

برخی از 602 مرگ و میر ثبت شد روز دوشنبه به مراتب پایین تر از رکورد جهانی 793 مرگ و میر شنبه گذشته.

بیشتر:

ایتالیا دیده است و بیشتر مرگ و میر بیش از هر کشور دیگری با آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که 6,820 اند از عفونت در به سختی یک ماه.

تعداد موارد تایید شده آمار 69,176 روز سه شنبه اما با ایتالیا آزمایش تنها مردم با علائم شدید رئیس حفاظت مدنی آژانس گفت: درست تعداد افراد آلوده شد احتمالا 10 برابر بالاتر است.

“نسبت یک گواهی مورد از هر 10 است معتبر” آنجلو Borrelli گفت: La Repubblica, روزنامه نشان می دهد به اعتقاد او برخی از 700000 نفر می تواند آلوده شده اند.

اما وجود شواهد اطمینان بخش است که ایتالیا به عفونت کرونا ويروسی نرخ کند.

Officially ثبت نام عفونت های جدید رز فقط هشت درصد – همان روز شنبه و در پایین ترین سطح خود از ایتالیا و ثبت آن در اول مرگ در فوریه 21.

آن را تا به حال اجرا شده است و در عنوان بالا به عنوان 50 درصد در آغاز ماه مارس است.

Borrelli گفت: بیشتر اطلاعات در طی چند روز آینده کمک خواهد کرد که نشان می دهد “اگر منحنی رشد است که واقعا در تراز وسط قرار دارد.”

هنوز آخرین داده ها می آید به عنوان یک ناامیدی به یک کشور است که در مستند به مدت دو هفته با مدارس و کافه ها و رستوران ها بسته و ایتالیایی ها ممنوع از خروج از خانه های خود را برای همه اما ضروری نیاز دارد.

“بسیاری از افکار عمومی استقبال مستند لازم است” روزنامه نگار فرانچسکو Giambertone الجزیره گفت: صحبت از میلان.

“در واقع ما باید برای تست بیشتر و مردم آن را می دانم در حال حاضر. بنابراین اقدامات جدید احتمالا اجرا شده در ایتالیا را امتحان کنید به کنترل جنبش از مردم خود را با استفاده از GPS گوشی های هوشمند خود را به دلیل مستند شاید کافی نیست.”

روز دوشنبه دولت بسته همه کسب و کار تلقی می شود ضروری به ملت عرضه زنجیره حیاتی مورد نیاز است.

پس از آخرین آمار و ارقام نخست وزیر جوزپه کونته سفت جریمه های نقدی برای مردم ترک خانه های خود را تا 3000 یورو ($3,225) از قبلی حداکثر 206 یورو است.

“هر یک از ما باید بازی بخشی از ما” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار شده توسط ریموت تصویری با لینک.

“اگر هر کس اطاعت از قوانین آنها نه تنها محافظت از خود و عزیزان خود را, اما آنها فعال خواهد شد و کل جامعه ملی برای بیرون آمدن از این شرایط اضطراری.”

در ضمن اورژانس بهداشت جهانی در ادامه به افزایش ترس در سراسر بقیه اروپا و ایالات متحده است.

دانشمندان بر این باورند که کشورهای مانند اسپانیا و فرانسه زیر در ایتالیا را قدم به قدم با یک تاخیر چند هفته.

مرگ و میر در اسپانیا در روز سه شنبه رسید توسط 514 در یک روز بیشتر از شیوع آوردن آن مجموع تلفات به 2,696. همچنین گزارش شده 6,600 جدید کروناویروس, موارد بالا بردن عفونت در سراسر کشور به 39,673.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>