Latam هواپیمایی فایل برای فصل 11 ورشکستگی حفاظت

آمریکای جنوبی حامل Latam شرکت های هواپیمایی می گوید که به دنبال فصل 11 ورشکستگی حفاظت از آن را به عنوان چنگ زدن با رکود اقتصادی در سفر هوایی برانگیخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس

بانکوک — آمریکای جنوبی و بزرگترین شرکت هواپیمایی به دنبال فصل 11 ورشکستگی حفاظت شنبه به آن چنگ زدن با رکود اقتصادی در سفر هوایی برانگیخته توسط coronavirus بیماری همه گیر.

Latam شرکت های هواپیمایی گفت که این و چند تا از شرکتهای تابعه راه اندازی مجدد تلاش در ایالات متحده در تلاش برای کاهش بدهی های خود را و پیدا کردن منابع تامین مالی.

از تشکیل پرونده ورشکستگی بر شدت چالش های مالی صنعت سفر چهره به عنوان یک نتیجه از مستندات ، quarantines و دیگر اقدامات انجام شده توسط دولت ها در سراسر جهان برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19.

بار و مسافر پروازهای خود ادامه خواهد داد به کار و کارکنان هنوز هم می شود پرداخت می شود, سانتیاگو, شیلی-بر اساس شرکت های هواپیمایی گفت. مسافران با موجود بلیط و کوپن هنوز هم می توانید از آنها استفاده کنید.

مدیر اجرایی روبرتو Alvo گفت Latam بود “سالم و سودآور” قبل از همه گیر آورده بسیاری از جهان پرواز را متوقف کند.

“ما به دنبال به جلو به یک پست-COVID-19 آینده و تمرکز خود را بر روی تبدیل گروه ما برای انطباق با یک جدید و در حال تحول راه پرواز با سلامت و ایمنی مسافران ما و کارکنان پارامونت” گفت: در بیانیه ای اعلام ورشکستگی پر کردن.

از تشکیل پرونده ورشکستگی شامل شرکت مادر Latam هواپیمایی گروه S. A. و وابسته به آن شرکت های هواپیمایی در کلمبیا و پرو و اکوادور و همچنین به عنوان کسب و کار در ایالات متحده

Latam است از جمله شرکت های وابسته به آن در آرژانتین و برزیل و پاراگوئه در چرخش تلاش است. آن را می گوید آن است که صحبت کردن با دولت برزیل در مورد نحوه ادامه عملیات خود را وجود دارد.

Latam گفت: این پرونده دارای پشتیبانی از دو خانواده است که باید قابل توجه سهام در شرکت — کوتو خانواده در شیلی و برزیل عمرو خانواده — به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ سهامداران قطر ایرویز که دارای 10% سهام.

Latam است جنوب امریکا بزرگترین حامل مسافر ترافیک. این عمل بیش از 1 ، 300 پرواز در روز و حمل و نقل 74 میلیون مسافر در سال گذشته است.

این شرکت تا به حال بیش از 340 هواپیما در ناوگان خود و حدود 42,000 کارکنان خود حقوق و دستمزد با توجه به آن های اخیر گزارش سالانه. این گزارش سود 190 میلیون دلار در سال 2019.

Latam توافق رسیده است به فروش 20 درصد از سهام به خطوط هوایی دلتا به 1.9 میلیارد دلار در سال گذشته است. بیانیه خود را روز شنبه هیچ اشاره ای مستقر در آتلانتا دلتا که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر اوایل روز سه شنبه.

tinyurlclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>