Lake of the Ozarks روز یادبود partygoer تست مثبت برای COVID-19

ABC News Corona Virus Health and Science

بیمار رفت به مرداب جک دو بار در مارس 23, مقامات گفت.

مقامات بهداشت در میسوری در حال هشدار به کسانی که حضور داشتند آخر هفته روز یادبود احزاب در دریاچه از رشتهکوه اوزارک که partygoer وجود دارد آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“Camden County وزارت بهداشت ابلاغ شده است از یک Boone County resident که آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از اینکه در دریاچه منطقه on May 23 و 24” با توجه به بیانیه صادر شده در روز جمعه.

در طول تعطیلات آخر هفته, عکس ها و فیلم ها ارسال شده و در رسانه های اجتماعی نشان داد که ده ها تن از مردم در استخر های عمومی و کسب و کار در داخل و نه تمرین های اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک و دستکش.

سنت لوئیس کانتی وزارت بهداشت صادر مشورتی روز سه شنبه خواستار کسی که عمل COVID-19 دستورالعمل های ایمنی به خود قرنطینه به مدت 14 روز یا تا زمانی که تست منفی برای ویروس.

بیمار وارد این منطقه در 23 مه حدود 1 p. m. و رفت به مرداب جک دو بار و به سایه Gators و تنبل Gators در استخر تا 10 p. m., مقامات گفت. روز بعد بیمار خود را آغاز صبح تا 1 بعد از ظهر جایی که او رفت و به Buffalo Wild Wings برای یک ساعت پس از آن سایه Gators تا 7 بعد از ظهر که از آن او در زمان تاکسی به محل اقامت خصوصی.

“عمومی که ممکن است در این مکان خواسته شده است لطفا برای نظارت بر علائم. … اگر شما دچار علائم لطفا با پزشک خود و منزوی تا زمانی که نتایج آزمون شناخته شده” مقامات گفت.

همانطور که از شنبه, میسوری ثبت کرده است 12,795 مورد تایید شده و حداقل 738 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. در سراسر جهان موارد مثبت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی را Coronavirus مرکز بیش از 6 میلیون نفر شب شنبه.

جدید کروناویروس موارد گزارش شده در میان Camden County ساکنان این هفته خبر داد.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>