La. فرماندار هشدار دولت به سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند غرق در اوایل مارس

ABC News Corona Virus Government. Response

La. فرماندار مذاکرات در مورد چگونه coronavirus موارد انتظار می رود به افزایش وجود دارد.

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز گفت: مواردی از رمان coronavirus انتظار می رود به افزایش لوئیزیانا و پایمال کردن بیمارستان.

“ما همچنان در مسیر واقعا به پایمال کردن ظرفیت و توانایی ما برای ارائه مراقبت های بهداشتی تا پایان هفته اول ماه مارس گفت:” در ABC “این هفته” یکشنبه.

ادواردز نیز نگرانی در مورد وضعیت بیمارستان ها را برای رسیدن به ظرفیت زودی در خصوصی تلفنی با فرمانداران در هفته گذشته و خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای فدرال منابع است.

لوئیزیانا فرماندار گفت: نیروی انسانی بیمارستان ها باقی مانده است “بسیار دشوار است” اما هواکش هستند چه دولت نیاز دارد.

“ما تا به حال سفارشات در بیش از 12,000 هواکش برخی از طریق ملی ذخایر و دیگران از طریق فروشندگان خصوصی,” او گفت:. “تا کنون — بیش از چند هفته گذشته — ما قادر به دریافت تنها 192.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور هشدار داده اند از تجهیزات ذخیره سازی از جمله مهم حمایت از زندگی مانند هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای پزشکان و پرستاران.

با وجود دریافت محموله از تجهیزات حفاظتی و تخت بیمارستان از فدرال ذخایر نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی در روز یکشنبه با تاکید بر نیاز به هواکش و گفت: او با کاخ سفید شنبه شب در مورد مشکل.

“ما تا به حال بسیار خاص در گفتگو با کاخ سفید شب گذشته در مورد هواکش. که شماره یک ما بخواهید. این شماره یک ما نیاز به,” او گفت: “این هفته” Co-لنگر مارتا Raddatz در یک مصاحبه جداگانه. “و این یکی که تمرکز ما بیشتر در حال حاضر. ما یک راه طولانی برای رفتن در کل PPE جلو اما ما پیشرفت بیشتری را در مناطق دیگر از ما در حال حاضر در هواکش.”

در سطح جهان بیش از 30000 نفر کشته شده اند از بیماری های مرتبط با رمان coronavirus. بیش از 124,000 موارد COVID-19 تایید شده اند در ایالات متحده و بیش از 2100 نفر کشته شده اند, با توجه به داده ها از مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

در اوایل یکشنبه ادواردز اعلام کرد مرگ مارس دان 33 ساله و کارمند در دفتر خود. او به دلیل عوارض ناشی از کروناویروس جدید.

در لوئیزیانا مرگ و میر در حال حاضر آغاز ظهور آن با 137 تایید دوم بیشترین تعداد مرگ سرانه در ایالات متحده فرماندار گفت. دولت در حال حاضر دارای بیش از 3300 موارد سومین مورد تعداد سرانه در ایالات متحده آمریکا

Raddatz خواسته در مورد گزارش که مردی Gras-که برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده — کمک کرده اند ممکن است گسترش coronavirus در دولت است. ادواردز موافقت کرد اما با اشاره به پیام های که از دولت فدرال ،

“هرگز وجود هر گونه اشاره از هر کسی به من به شهردار نیواورلئان که باید وجود داشته باشد هر گونه توجه به کوچک سازی و یا لغو مردی Gras,” او گفت:.

“اگر شما برگردید خواهید دید که دولت فدرال بود گفت: اوضاع تحت کنترل است,” او اضافه شده است. “و این است که برخی از صبح روز دوشنبه quarterbacking در جریان است.”

صبح روز یکشنبه رئیس جمهور امضا فاجعه اعلام کانکتیکات که در آن وجود دارد بیش از 1500 موارد و 33 مرگ و میر. آن را تحت یک سفر جدید هشدار صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با نیویورک که در آن وجود دارد بیش از 53,000 موارد و بیش از 800 مورد مرگ و میر و نیوجرسی با آن بیش از 11,000 موارد و 140 مرگ و میر.

مورفی گفت Raddatz در یک مصاحبه جداگانه در “این هفته” است که ساکنان خود را از دولت در حال حاضر نه سفر بسیار به عنوان یک نتیجه از رمان شیوع کروناویروس.

“یک هشدار سفر ما خوب با,” او گفت:. “واقعیت این است که ما همه در تراز وسط قرار دارد که منحنی های اجتماعی فاصله به عنوان مهاجم به عنوان هر ایالت در آمریکا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده ایده یک اجرا قرنطینه برای قطعات نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات در هنگام صحبت با خبرنگاران در اوایل روز شنبه. این منطقه تبدیل به یک کانون در شیوع با حداقل 30,000 موارد تایید شده در شهر نیویورک به تنهایی.

رئیس جمهور معکوس البته در یک صدای جیر جیر بعد از آن شب گفت که “یک قرنطینه لازم نیست.”

ABC اخبار کلی توپ و ارین Doherty کمک به این گزارش.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>