کرفلد باغ وحش آتش: حیوانات تلفات

به عنوان تخریب ویران میمون خانه آغاز می شود این شهر در آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور گفته است که بسیاری از حیوانات درگذشت غم انگیز آتش از اصل گزارش شده است.

تخریب میمون خانه را ویران کرد در سال جدید و در آستانه آتش سوزی در کرفلد باغ وحش در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور بود که در جریان روز دوشنبه به رسانه های آلمان نشان داد وجود دارد بیشتر تلفات حیوانات از آنچه قبلا گزارش شده است.

مقامات در ابتدا گفت: “بیش از 30” حیوانات کشته شدند و در ویرانگر فروغ. آلمان آژانس خبری DPA در دوشنبه به نقل از یک شهر گزارش گفت: بیش از 50 حیوانات درگذشت.

پلیس می گویند که آتش سوزی ناشی از برنامه فانوس منتشر شده توسط سه زن در جشن سال جدید است. فانوس که غیر قانونی در آلمان فرود آمد در خانه میمون پس از آن روشنایی آن در آتش است.

در میان قربانیان بودند هشت شامپانزه ها و همچنین اورانگوتان, گوریل, marmosets را و انواع دیگر میمون ها. بسیاری از پرندگان گرمسیری نیز کشته شدند.

دو شامپانزه ها موفق به زنده ماندن در آتش. این باغ وحش گفت: حیوانات در حال نقاهت.

بیشتر بخوانید: آلمان میمون به احتمال زیاد دچار آسیب های روانی پس از مرگ و میر حیوانات در کرفلد باغ وحش آتش

تخریب ویران میمون خانه آغاز خواهد شد با حذف سقف آسیب دیده این شهرستان گفت: در گزارشی که ارائه شد در 6 فوریه. این کار که نیاز به استفاده از چندین جرثقیل خواهد بود “چالش های خاص که در نهایت نیاز به جابجایی خاکستری کانگوروها در همسایه نمایشگاه.”

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>