کوبه برایانت کتاب صعودی در محبوبیت

کتاب ایجاد شده توسط Kobe Bryant محتوای شرکت افزایش یافت و محبوبیت خود را در روز پس از افسانه بسکتبال مرگ در سقوط یک هلیکوپتر

کتاب ایجاد شده توسط Kobe Bryant محتوای شرکت افزایش یافت و محبوبیت خود را در روز پس از افسانه بسکتبال مرگ در سقوط یک هلیکوپتر.

سه نفر از این کتاب ایجاد شده توسط برایانت Granity استودیو را اشغال سه لکه در وسط کلاس گالینگور بخشی از نیویورک تایمز’ لیست بهترین فروشنده برای Feb. 16. “Epoca: درخت Ecrof” خواهد بود شماره 1 در این لیست به دنبال “میراث و ملکه” و “Wizenard: اردوگاه های آموزشی.”

هر سه کتاب نوشته شده برای کودکان بین سنین 10 و 14. برایانت در مصاحبه با آسوشیتد پرس در سال 2018 گفت: ماموریت خود را برای این کتاب بود “به ترکیب آموزش و پرورش و الهام و ساخت در اطراف این مفاهیم از آنچه که بچه ها از طریق زمانی که آنها در حال بازی یک ورزش است.”

یکی دیگر از برایانت کتاب “از Mamba ذهنیت: چگونه من بازی” نیز رسیده No. 1 در آمازون غیر داستانی, نمودار فروش این هفته. برایانت منتشر شد این کتاب در سال 2018 همان سال که او برنده یک جایزه اسکار در بخش بهترین انیمیشن کوتاه برای قصیده خود را برای این بازی به نام “عزیز بسکتبال.”

Granity علاوه بر تولید یک پادکست سری به نام “Punies,” داستان در مورد یک پسر که نقش ورزش با دوستان. برایانت همچنین خالق و نویسنده این “جزئیات” ورزشی تجزیه و تحلیل سری از برنامه های ESPN و Granity گفته است که ادامه خواهد داد به عنوان برایانت می خواستم — “استفاده خلاق در آموزش و پرورش برای الهام بخشیدن به مردم به بهترین نسخه از خود را دارند.”

برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند در Jan. 26 هنگامی که هلیکوپتر آنها در سقوط یک تپه در کالاباساس کالیفرنیا. این گروه در راه خود را به مسابقات بسکتبال در برایانت Mamba آکادمی ورزشی.

برایانت بازی در 20 فصل در NBA همه با لس آنجلس لیکرز, برنده پنج قهرمانی و انتخاب شدن به عنوان یک All-Star 18 بار.

بیشتر AP پوشش از زندگی و مرگ کوبه برایانت (آرکانزاس): https://apnews.com/KobeBryant

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>