کوبه برایانت سقوط: مربی, همسر, دختر, به افتخار در مراسم یادبود

نه همه افراد در هیئت مدیره درگذشت در Jan. 26 کشته شد.

کالج, مربی, همسر و دخترش که همه کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کنار کوبه برایانت مفتخر خواهد بود در یک مراسم یادبود در روز دوشنبه.

Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli و همسرش Keri Altobelli شد در هیئت مدیره با دختر الهام Altobelli بود که بسکتبال هم تیمی NBA افسانه است 13-year-old daughter Gianna برایانت.

نه همه مردم در هلیکوپتر درگذشت در Jan. 26 تصادف در جنوب کالیفرنیا در حالی که در مسیر به یک بازی در برایانت Mamba آکادمی ورزشی.

روز دوشنبه سرویس برای Altobellis است در 4 p. m. به وقت محلی در فرشته ورزشگاه آناهایم.

جان و Keri Altobelli در حال جان سالم به در با دو فرزند دیگر مادر J. J. — جان Altobelli فرزند از ازدواج قبلی-و 16-year-old daughter الکسیس با توجه به اورنج کانتی ثبت نام کنید.

J. J. یک طلایه دار برای Boston Red Sox ،

جان Altobelli مشغول به کار در Orange Coast College برای 27 سال و شناخته شده بود به یک مربی به بازیکنان, توجه به مدرسه.

“او واقعا شخصیت آنچه در آن به معنی یک مربی بیس بال,” مدرسه مدیر ورزشی, Jason Kehler در بیانیه ای گفت:. “شور و شوق است که او را به بازی اما مهم تر از خود ورزشکاران به هیچ یک دوم بود – او آنها را مانند خانواده است.”

“ما از دست داده اند یک عضو از ما OCC خانواده و قلب ما شکسته” کالج جمهور, گلپر, سوارز, اضافه شده, در بیانیه ای. “مربی Altobelli شد یک غول در دانشگاه ما – یک معشوق معلم, مربی همکار و دوست. این فوق العاده است از دست دادن برای دانشگاه ما جامعه است.”

“جان Altobelli بود یک مربی بزرگ و مرد” توییتی بری فاکنر یک sportswriter روزانه خلبان در جنوب کالیفرنیا. “من از نزدیک با او را برای بیش از ده سال پوشش خود را OCC برنامه. قلب بزرگ. حس شوخ طبعی و شور و شوق برای بازی بازیکنان خود و خانواده اش است.”

همسرش, Keri Altobelli “واقعا زد این تیم” مدیر موقت Nate جانسون گفت: با توجه به KNBC. “آنها هر کس احساس می کنم مثل یک Altobelli و یا یک دزد دریایی.”

الهام Altobelli, 14 در کلاس هشتم و یک گارد نقطه دختران Mamba تیم بسکتبال با توجه به ABC لس آنجلس ایستگاه KABC.

“اگر او لبخند بر لب دیگر مردم همیشه لبخند بر لب در اطراف او” الهام Altobelli را دوست, Ellie رابینسون گفت: در یک شب زنده داری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>