Klobuchar سهام به روز رسانی در, شوهر پس از او در بیمارستان بستری شد برای coronavirus

ABC News Corona Virus Health and Science

او گفت: به این دلیل که آنها از هم جدا او را COVID-19 تست.

روز پس از آشکار بود و آزمایش مثبت برای coronavirus و در بیمارستان بستری شد دیابت ctq ارائه یک به روز رسانی کرد و گفت او هنوز هم در اکسیژن است.

شوهرش جان Bessler رنج می برد از یک خونریزی سرفه و “خطرناکی پایین” سطح اکسیژن مینه سوتا سناتور گفت: صبح به خیر امریکا میزبان رابین رابرتز در روز سه شنبه.

Klobuchar گفت: یکی از سخت ترین چیز در مورد این بیماری این است که “شما نمی توانید بروید و ببینید شما عزیزان است.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

“همه شما می توانید انجام دهید این است که تماس و پیامک و سعی کنید برای رسیدن به پرستارش که در حال مراقبت از او … برای دریافت به روز رسانی” Klobuchar گفت.

Bessler شروع به احساس بیمار تقریبا دو هفته پیش و بلافاصله خود قرنطینه در آپارتمان خود به عنوان coronavirus نگرانی شروع به رشد Klobuchar گفت. اما با توجه به این که Bessler, 52, سالم بود و تا به حال هیچ از قبل موجود شرایط سلامت او گفت که او مطمئن بود که او چگونه قرارداد ویروس.

در حالی که او در زمان آزمون چهارشنبه گذشته Klobuchar گفت که او دریافت نتایج در روز دوشنبه.

“ما مشکوک بیش از آخر هفته که او تا به حال آن که داستان یک بسیاری از مردم است,” او گفت:.

Klobuchar نمی self-قرنطینه چرا که او در مینه سوتا در حالی که شوهر او در واشنگتن افزود که آنها از هم جدا شدند برای حداقل دو هفته.

“در زمانی که من برگشتم برای رای او شروع به احساس بیمار و بنابراین ما در آنجا ماند و در مکان جداگانه,” او گفت رابرتز. “تا زماني که ما در این آزمون در 14 روز رفته بود.”

او اضافه کرد که او نشان نداده علائم ویروس و توصیه شده توسط دکتر نه تست شده — به عنوان او می خواهد به احتمال زیاد نمی واجد شرایط برای آزمون “بدون توجه به آنچه.”

“چرا من یک آزمون زمانی که دیگر افرادی که بیمار نیستند گرفتن تست ؟” او گفت:. “من قصد دارم به مانند هر کس دیگری.”

Klobuchar توضیح داد که بسیاری از آمریکایی ها که قرارداد این ویروس را “بدتر می گذرد.”

“این همه آمریکایی ها … این فقط داستان من” سناتور اضافه شده است.

او گفت رابرتز است که او را به ادامه کار از دفتر خود گفت: او اختصاص زمان خود را به گرفتن کمک های مالی آمریکایی ها باید در این زمان اقتصادی اضطراری است.

“هر کس در اینجا مشغول به کار در سراسر ساعت به این لایحه انجام,” او می گوید. “ما بسیار امیدواریم این صبح است.”

بیش از 1 تریلیون دلار محرک بسته بندی — سرب توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin — با هدف تقویت اقتصاد برای کمک به کارگران آمریکایی و کسب و کار برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.

“ما باید به هم چسبیده به سعی کنید به فشار برای بودجه های بیشتر برای پزشکی افزایش برای تجهیزات و بیمارستان” Klobuchar گفت.

او گفت: اگر او تا به حال برای پیش بینی این لایحه باید آماده رفتن به سه شنبه.

“من واقع بینانه است که ما به یک توافق,” او اضافه شده است.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>