Klobuchar می گوید تهمت نمی تواند خود را در رای دهندگان’ کفش ‘من می توانم’

MANCHESTER, NEW HAMPSHIRE — فقط به عنوان رای دهندگان را به پای صندوق های رای در میان برای اولین بار-در-این-ملت اولیه دموکراتیک بهداشت ، ctq در ABC را “مشاهده” تبلیغ خودش را به عنوان مهمترین نامزد معتدل که می تواند مربوط به رای دهندگان در سطح شخصی بر خلاف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او می گوید: “فاقد نجابت است.”

“من فکر می کنم ما باید یک مرد در کاخ سفید است که فاقد نجابت” Klobuchar گفت: میزبان در روز سه شنبه. “او نمی تواند خود را در کفش خود را. من می توانم.”

مینه سوتا سناتور و 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: “من اولین زن عضو مجلس سنای آمریکا از دولت من و من تا به حال به کار سخت مانند بسیاری از آمریکایی ها به جای من. این مورد است که من ساخته شده است.”

Klobuchar همچنین گفت: بر خلاف برخی از مخالفان او فکر می کند او قادر به آوردن با هم متفاوت ائتلاف از رای دهندگان.

“من کسی هستم که به نظر می رسد مردم در چشم و به آنها می گوید حقیقت و من لازم نیست که هر کس با من موافق وقتی که من انجام این کار” Klobuchar گفت. “اما یکی از دلایل من شده اند قادر به در مستقل و جمهوریخواهان میانه و همچنین به عنوان یک اخراج دموکراتیک پایه مثل ما از دیدن در اینجا در نیوهمپشایر است که من شده اند قادر به ایجاد یک ائتلاف گسترده ای چادر. من فکر می کنم این چیزی است که ما نیاز به در حال حاضر.”

وقتی پرسیده شد که چرا کاندیدای میانه در مسابقه باید زمان بیشتری را صرف حمله به یکدیگر و زمان کمتر صحبت کردن در مورد خود اعلام کرد سوسیالیستی و دموکراتیک بهداشت ، Bernie Sanders, ورمونت, یک پیشتاز در نظرسنجی ها Klobuchar سعی کردم به تشخیص خودش.

در طول روز جمعه بحث در منچستر, ABC News’ مدیران از نامزدان ریاست جمهوری خواست اگر هر گونه نگرانی کردند که یک سوسیالیست دموکرات گرفتن نامزدی.

“من تنها کسی است که مطرح شده دست من و گفت: “بله” Klobuchar گفت.

میزبان نیز از او پرسیدم که آیا حزب دموکرات باید در آغوش pro-زندگی رای دهندگان پس از ساندرز پیشنهاد وجود دارد, نبود اتاق را برای آنها در حزب.

“من به شدت طرفدار انتخاب. من همیشه طرفدار انتخاب, اما من معتقدم که ما در حال بزرگ-چادر حزب,” او گفت:. “وجود دارد و نرم افزار-زندگی دموکرات و آنها بخشی از حزب ما و ما نیاز به ساخت یک بزرگتر چادر.”

شرکت میزبان آفتابی Hostin فشرده او را در ضبط به عنوان دادستان سابق که در آن یک مورد خاص کشیده شده موشکافی شدید.

مورد مراکز در Klobuchar فشار برای حبس ابد یک نوجوان سیاه پوست در حالی که او هنوز هم در دفتر — که دفاع به تازگی کشف شواهد نشان می دهد او ممکن است بی گناه است.

Hostin همچنین دادستان سابق و مادر یک نوجوان سیاه پوست گفت: در این مورد شده اند که او “بدترین کابوس است.”

“من به بررسی حقایق از آن صورت و آن این است که یکی از مهمترین و ناقص تحقیقات و تعقیب که من فکر می کنم من تا کنون دیده اند” Hostin ادامه داد.

Klobuchar گفت که او فکر می کند همه شواهد جدید باید بررسی شود.

“من شده اند بسیار روشن است. تمام شواهد باید بلافاصله مورد بررسی در این مورد” Klobuchar تحت فشار قرار دادند. “گذشته شواهد و همچنین هر گونه شواهد جدید که آمده است به جلو.”

Hostin فشرده Klobuchar بیشتر پرسیدن “شما یک سناتور ایالات متحده در حال حاضر. شما در حال قدرتمند است. آیا شما برنامه ریزی برای انجام به حق این اشتباه است؟”

Klobuchar مکرر او برای بررسی شواهد “این چیزی است که ما باید در سیستم عدالت.”

Klobuchar نظرات آمده او فقط به عنوان بازدید نیوهمپشایر خط پایان پس از ذکر پست-ABC News بحث گردباد آخر هفته در گرانیت دولت است.

ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل گفت این بود: “دستیابی به موفقیت شب” برای مینه سوتا سناتور حتی خواستار آن بهترین عملکرد تا کنون.

در 24 ساعت پس از او پا کردن که بحث در مرحله مبارزات انتخاباتی او اعلام کرد که او تا به حال مطرح $2 میلیون نفر بزرگترین پست-بحث جمع آوری کمک های مردمی مسافت نشده است. آنها در حال حاضر مطرح شده بیش از 3 میلیون دلار پس شب جمعه.

لحظات پس از مبارزات انتخاباتی او ضربه $2 میلیون Klobuchar گفت: در ظرفیت جمعیت در دورهام که او هنوز هم در حال اجرا در مسابقه بدون پول برای مطابقت با برخی از مخالفان خود را.

“بیایید همه تعجب و برنده شدن در راه حق با حق ایده های جسورانه ترین ایده ها, بهترین ایده های, راه برای قرار دادن آنها را به عمل به جای بزرگترین بانک حساب یا بلندترین صدای در اتاق” Klobuchar گفت: در روز شنبه. “ما در حال حاضر که در کاخ سفید است.”

جمعیت خود را در دولت نیز در حال رشد تا 1100 نفر در یک یکشنبه شب تجمع در Nashua و بیش از 700 شرکت کنندگان در یک رویداد تنها چند ساعت قبل در منچستر.

“است که نوع گسترده ای از چادر که ما را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Klobuchar گفت.

ABC News’ خواهد McDuffie کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>