کیم جونگ سازمان ملل متحد, خواهر, اولین اظهارات رسمی اشاره در وضعیت بالاتر

در اول شناخته شده و رسمی بیانیه خواهر کوچکتر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد وارد انتقادات تند و توهین در مقابل کره جنوبی برای افزایش نگرانی بیش از کشور او را, آخرین تمرین های آتش نشانی.

کیم یو جونگ مسئول امور تبلیغات برای کره شمالی است و اغلب به نظر می رسد در او برادر عمده وقایع عمومی از جمله نشست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر رهبران منطقه ای.

اما به دستور او انجام شده توسط رسانه های دولتی شد و اولین از نوع خود و نشان داد که ارتفاع بیشتر از وضعیت سیاسی.

بیشتر:

در بیانیه صادر شده در سه شنبه شب او انتقاد کره جنوبی ریاست جمهوری خانه آبی برای بیان قوی نگرانی شمال شلیک دریل و خواستار توقف آن عمل که کمک به کاهش نظامی animosities.

“تا آنجا که من می دانم در سمت جنوب نیز علاقه از تمرینات نظامی مشترک و این دغدغه با تمام نفرت انگیز عمل می کند مانند خرید فوق مدرن نظامی و سخت افزار” کیم یو جونگ گفت.

“آنها به معنای آنها نیاز به دریافت نظامی آماده شده اما ما باید دلسرد از تمرینات نظامی. مانند یک گانگستر-مانند ادعای هرگز نمی تواند انتظار می رود از کسانی که با عادی راه تفکر است.”

توصیف خانه آبی به عنوان “یک کودک صرف” و “یک کودک سوخته هراس آتش” او را مورد سوال چگونه آن کلمات و اعمال می شود “بنابراین کاملا احمقانه در جزئیات است.”

کیم یو جونگ نام نمی لیبرال دولت کره جنوبی ماه Jae-در چه کسی او را ملاقات کرده است و چندین بار.

او گفت: “سمت جنوب با پاسخ بسیار پشیمان و ناامید کننده بود اما از آن است که تا حدودی خوش شانس است که آن را نه مستقیم بیانیه ای از رئیس جمهور.”

بیشتر توپخانه دریل گزارش

کره جنوبی وحدت, وزارت, که دسته اینتر-کره ای امور در گفت و تا به حال هیچ خاص دیدگاهها برای کیم یو جونگ ،

اما سخنگوی Yoh سنگ-کلید گفت که دو کره باید حفظ احترام متقابل در حالی که کار در جهت برقراری صلح در شبه جزیره کره.

پیشتر در روز سه شنبه رسانه های دولتی گفت: رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد تحت نظارت یک زندگی-آتش موشک توپخانه ورزش در اشاره آشکار به دو نفر مشکوک کوتاه برد بالستیک موشک های راه اندازی شده توسط کره جنوبی را نظامی در روز دوشنبه.

Kim Jong Un

دولت کره جنوبی ماه Jae-با کیم یو جونگ در یک تصویر منتشر شده توسط کره شمالی کره مرکزی خبر آژانس در فوریه 2018 [فایل: KCNA از طریق رادیو فردا]

روز شنبه کره شمالی گفت: کیم جونگ سازمان ملل متحد نیز هدایت توپخانه مته با هدف تست آمادگی رزمی واحدهای نظامی.

این بازگشت به عقب شلیک تمرینات بودند آشکار نشان می دهد از زور توسط کیم که قبلا وعده داده شده به خود را تقویت بازدارندگی هسته ای و هشدار داد “تکان دهنده اقدام” در حال حاضر بیش از-مذاکرات مذاکرات هسته ای با مغلوب ساختن پیشی جستن.

آخرین شلیک دریل شد اولین سلاح آزمون از اواخر نوامبر است.

کیم یو جونگ بیانیه صادر شده در ظرفیت خود را به عنوان اولین معاون مدیر گروه حاکم (حزب کارگران کمیته مرکزی.

او همچنین به عنوان یک جایگزین عضو از شمال قدرتمند دفتر سیاسی و عضو با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس.

برترین تبلیغات رسمی

مقامات کره جنوبی و کارشناسان می گویند او تقریبا شمال را بالا تبلیغات رسمی.

کیم یو جونگ بیانیه “نشان می دهد که وضعیت او و نفوذ یافته است به حدی که به بیان نظرات او در خارج و فراتر از نقش کمک به رئیس کیم جونگ سازمان ملل متحد در فعالیتهای عمومی” گفت: تحلیلگر چئونگ سئونگ-چانگ در کره جنوبی خصوصی Sejong موسسه.

اعتقاد بر این بود در اوایل 30s, کیم یو جونگ در زمان یک نقش برجسته در نشست کیم جونگ سازمان ملل متحد برگزار شد با مغلوب ساختن پیشی جستن ماه و رئیس جمهور چین از کره شمالی وارد آمریکا در سال 2018 است.

Kim Yo Jong

کیم یو جونگ در دوم کره شمالی آمریکا-اجلاس در هانوی در فوریه 2019 [فایل: Leah میلیس/رویترز]

در یکی از این سه نشست با ماه در سال 2018 کیم یو جونگ دست برادر خود را با یک قلم هنگامی که او امضا دفتر و دستکش خود را پس از او shovelled گل در یک مراسم درخت و یک دسته گل از گل است که او تا به حال شده تحویل در مرز است.

نزدیکی او به برادر او در طول این اجلاس موجب خارج حدس و گمان است که او ممکن است هیچ 2 در شمال پس از او برادر پاکسازی بالقوه رقبا دیده می شود به عنوان به عنوان یک تهدید برای خانواده اش رخ داد.

پیش از آن در سال 2018 او رفت به کره جنوبی برای حضور در مراسم افتتاحیه Pyeongchang بازی های المپیک زمستانی, تبدیل شدن به اولین عضو از شمال حاکم خانواده به بازدید از جنوب پس از پایان 1950-53 جنگ کره.

در آن زمان او به ملاقات ماه و منتقل برادر او را دعوت به پاسخگویی در پیونگ یانگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>