Khashoggi قتل: قدرت های غربی هستند ‘ارسال پیام اشتباه’

اگنس Callamard این گزارشگر ویژه سازمان ملل در اعدامهای فراقضایی شده است که تحقیق در مورد قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi به تازگی همکاری یک گزارش که نشان می دهد عربستان شاهزاده محمد بن سلمان (MBS) هک تلفن همراه متعلق به جف بزوس مالک آمازون و واشنگتن پست.

“من باور دارم” Callamard گفت: “هک شدن جف بزوس است که در ارتباط با هدف مبارزه با مخالفان و در برابر هر کسی استراتژیک علاقه برای, اطلاعات, ارتباطات و روابط عمومی است.”

پس به طور موثر به دست گرفتن کنترل از عربستان سعودی, MBS شده است ramping تا این کشور از نفوذ خود در خارج از کشور. Khashoggi نوشت انتقادی درباره عملا حاکم برای واشنگتن ارسال و در ماه اکتبر 2018 به قتل رسید در کنسولگری عربستان در استانبول.

هر چند دولت عربستان است زندانی و محکوم به مرگ برخی از افراد که انجام قتل Callamard است را رد کرد و این روند به عنوان یک “مضحکه عدالت”.

“افرادی که تا به حال شناخته شده به عنوان داشتن, حداقل, برنامه ریزی و سازماندهی کشتار افراد در حال راه رفتن, رایگان” Callamard توضیح داد.

Callamard با ابراز تاسف از واکنش کشورهای در غرب است. در ایالات متحده, که در آن Khashoggi ساکن بود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است خجالتی در بیان تحسین خود را برای MBS گفت که او خواهد بود “احمق” را به انجام کسب و کار با پادشاهی.

“تا کنون دولت ایالات متحده آمریکا, فرانسه, انگلستان, اند تمایلی به چالش ولیعهد خود را برای رفتارها و پس از انجام آنها ارسال پیام اشتباه” گفت: Callamard.

این هفته ویژه مصاحبه با گزارشگر ویژه سازمان ملل در فراقانونی Agnes Callamard.

دنبال صف مقابل در توییتر @AJUpFront و Facebook.

منبع: الجزیره

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>