کلمات کلیدی: خود رئیس جمهور بعدی: Donald Trump Jr.?

زمانی که یک رئیس جمهور تهمت فقط کافی نیست…

“ما فقط یک شانس را شاهد احتمالا 46 رئیس جمهور ایالات متحده است.’

که برایان Kilmeade عقد خود را در “فاکس و دوستان” در مصاحبه روز شنبه با Donald Trump Jr., بود که فقط آمدن یک کمپین توقف برای پدرش در, New Hampshire.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور با بازی کردن این ایده او را در زمان رئیس جمهور را رد کرد و گفت او تمرکز منحصر به فرد است در سال 2020 انتخاب مجدد مبارزه است.

“هنگامی که شما نگاهی به دستاوردهای, چیزهایی که او را قادر به انجام چیزهایی که او را قادر به انجام با وجود بی سابقه مقاومت… درست است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور با اشاره به بزرگان تهمت و 45 رئیس جمهور آمریکا با اشاره به چند آمار اقتصادی. “هیچ چیز اما مقاومت… من عاشق این جهت است که این کشور می گذرد”

سازمان دیده بان کامل مصاحبه:

البته مفهوم Trump Jr. از رفتن به کاخ سفید است و هیچ چیز جدید است. در واقع توافق سیاسی استراتژیست ریک ویلسون چند ماه پیش پیش بینی شده در روزانه وحش op-ed است که او به احتمال زیاد خواهید امن جمهوری خواه نامزدی در 2024.

“با وجود 2024 حالات است که جمهوری خواهان تظاهر آنها مواجه نیست اما است که نشان دهنده کاهش بیشتر و سقوط یک بار بزرگ, حزب محافظه کار, ایده,” او نوشت. “اولین سرنخ شده اند وجود دارد در تمام طول که واقعی 2024 اولیه خواهد بود بین Donald J. Trump Jr., و هر کس دیگری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>