کلید واژه ها: Weinstein حکم: اشلی جاد Rosanna Arquette, Rosie o’donnell واکنش نشان می دهند

Hollywood mogul Harvey Weinstein داشت به جرم تجاوز به عنف در درجه سوم و کیفری اعمال جنسی در درجه اول در روز دوشنبه بود اما تبرئه از جدی ترین اتهام درنده تجاوز جنسی که می تواند منجر مادام العمر حکم زندان. او هنوز هم می تواند به زندان فرستاده می شود برای چندین دهه است.

مخلوط حکم جلب با واکنشهای متفاوتی از بازیگران مانند اشلی جاد و Rosanna Arquette, مدیران مانند Judd apatow آمده و دیگر اعضای صنعت سرگرمی در رسانه های اجتماعی شنبه بعد از ظهر. بسیاری از خود نشان داد برای حمایت از شاکیان که جلو آمد و ابراز قدردانی که Weinstein داشت تا حدودی پاسخگو باشد. اما برخی نیز خود را به اشتراک گذاشته سرخوردگی که Weinstein نبود محکوم به هر اتهام در منهتن دادگاه های کیفری.

“در حالی که آن را ناامید کننده است که امروز نتیجه را ارائه درست و کامل عدالت است که بسیاری از زنان شایسته, Harvey Weinstein را در حال حاضر برای همیشه شناخته شده به عنوان یک محکوم سریال درنده” نوشت: سکوت شکن گروهی از زنان از جمله جاد و Arquette که به اشتراک گذاشته شده تحت وقت است تا سازمان را تایید توییتر TWTR, -6.32% حساب. “ما مدیون بدهی قدردانی به میمی Haleyi جسیکا مان, Annabella Sciorra, سحر Dunning, Tarale وولف و لورن جوان و همه سکوت شکن برای شجاعت خود و حل و فصل به عنوان آنها در مواجه با این مرد در دادگاه. ما همچنان به آنها اعتقاد دارید — همه آنها — و همچنان در همبستگی با آنها.”

دادستان منطقه منهتن Cy ونس جونیور نیز در توییتی از او حساب تایید شده است که “این قهرمانانه زنان شکست سکوت خود را برای برگزاری Harvey Weinstein پاسخگو و یک نسل از تجاوز جنسی بازماندگان شنیده های خود را در هر کلمه.”

در اینجا چگونه هالیوود بازیکنان و دیگر افراد برجسته در پاسخ به Weinstein حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>