کلمات کلیدی: ‘ما خیلی خوش شانس به شما!’ ملکه الیزابت تشویق برای تماس او را به باقی می ماند ‘ایران’ در میان coronavirus همه گیر

“ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد و بازگشت. ما خواهد بود با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره دیدار خواهد کرد.’

که ملکه الیزابت در تنها پنجم تلویزیونی نشانی از او 68 سال سلطنت ارائه اطمینان و خواستار حل و فصل به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در انگلستان و در سراسر جهان است.

“ما با هم در حال مقابله با این بیماری و من می خواهم به شما اطمینان بدهم که اگر ما همچنان متحد و مصمم و سپس ما را به غلبه بر آن,” او گفت: در یک پیام از قلعه ویندسور.

“در حالی که ما باید در مواجهه با چالش های قبل از این یکی متفاوت است” او ادامه داد. “در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به زخم التیام یابد. ما موفق خواهد شد — و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما.”

او همچنین گفت که بحران او را به یاد او اولین تلویزیونی آدرس بازگشت در سال 1940 نیز در ویندزور, در پی حملات هوایی به دست آلمان نازی است.

در اینجا کامل تصویری:

تنها چند ساعت قبل از ملکه پخش مقامات و میر گزارش شده در بریتانیا است که در قفل شده است و مانند بسیاری از, اروپا, تا به حال افزایش یافته است 621 در 24 ساعت گذشته به 4,934 با بدترین و در عین حال به آمده در هفته آینده. وزیر بهداشت مت Hancock گفت: با توجه به رویترز که حتی سختگیرانه تر riles ممکن است تحمیل شود و اگر قوانین فعلی برای جلوگیری از گسترش نیست به اندازه کافی به دنبال.

“غرور و افتخار در ما که است که یک بخشی از گذشته ما را تعریف می کند ما در حال حاضر و آینده ما” ملکه گفت: در یک سخنرانی که عمدتا ملاقات با آغوش باز در سراسر اینترنت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>