کلید واژه ها: وارن بافت می گوید او می خواهم ‘قطعا رای برای مایک بلومبرگ به عنوان مخالف به ساندرز’

سرمایه گذار وارن بافت خواهد بود راحت تر با همکار مایکل بلومبرگ میلیاردر برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری از جبهه-دونده برنی ساندرز.

“من فکر نمی کنم دیگر میلیاردر حمایت از او خواهد بود که بهترین چیزی را اعلام کند. اما مطمئن بودم…هیچ مشکل رای گیری برای مایک بلومبرگ’

وارن بافت

است که بافت در مصاحبه با CNBC در صبح روز دوشنبه هنگامی که برکشایر هاتاوی BRK.یک -2.89% BRK.ب -3.11% رئیس و مدیر اجرایی فشرده شده در یک دموکرات انتخابات ریاست جمهوری که دیده Sanders, ورمونت سوسیالیستی را یک سرب در اوایل مسابقه به نامزدی.

بر خلاف لوید Blankfein سابق گلدمن ساکس رئیس که درگیر در یک جنگ تلخ از کلمات با ساندرز به سناتور آشکار لذت, بافت گفت ساندرز مطرح شده است و برخی از معتبر مسائل.

کلمات کلیدی: سابق گلدمن رئیس لوید Blankfein ‘ممکن است پیدا کردن آن سخت تر به رای برنی” از برای مغلوب ساختن پیشی جستن

“من می خواهم بگویم این نظر Sanders, من در واقع با او موافق نظر برخی از چیزهایی که او می خواهم برای به انجام رساندن. من موافق نیستم با او را در بسیاری جهات. اما از نظر این واقعیت است که ما باید برای انجام بهتر توسط افرادی که پشت سر سمت چپ توسط ما سیستم سرمایه داری. من فکر نمی کنم ما باید با کشتن سیستم سرمایه داری در فرایند” بافت گفت.

بافت که حمایت هیلاری کلینتون نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 گفت: او نمی خواهد تلاش برای نقص نژاد برای نامزدی, اما گفت که “اگر با توجه به انتخاب من قطعا رای برای مایک بلومبرگ به عنوان مخالف به Sanders.”

سهام بودند به شدت پایین روز دوشنبه به دلیل نگرانی در مورد گسترش COVID-19 خارج از چین برانگیخته سهام جهانی تار و مار. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -3.27% پایین بود بیش از 1 ، 000 نقاط در بعد از ظهر تجارت است. آبی تراشه سنج و S&P 500 SPX -3.12% هر دو بیش از 3 درصد در روز است.

نیاز به دانستن: وارن بافت می گوید: “نمی خرید و یا فروش در سرفصل به عنوان coronavirus می فرستد سهام انداخت

بافت گفت او نمی خواهد یک رای بر اساس چگونه از او انتظار می رود بازار به واکنش نشان می دهند به یک کاندیدای خاص.

او گفت که نتیجه آن تولید یک ساندرز ریاست جمهوری به همراه دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان و سنا خواهد بود به طور قابل توجهی متفاوت از یک سناریو با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری در مجلس نمایندگان و سنا.

“اما من فکر نمی کنم من می خواهم لزوما رای در آنچه — در واقع من می دانم که من نمی خواهد رای دادن در آنچه که من فکر لزوما تاثیر می گذارد بازار بهتر است,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را بسیار ضعیف معیار. من نمی خواهم به بازیگران, رای من در انتخابات ریاست جمهوری بر اساس آن بهتر خواهد بود برای بازار در 30 یا 60 یا 90 روز پس از انتخابات است.”

هنوز هم بافت که پدرش یک چهار اصطلاح جمهوری خواه کنگره گفت که در حالی که معمولا رای دموکراتیک آن نیست همیشه یک قفل در گذشته است.

“خوب من فکر می کنم من قصد دارم به صبر کنید و ببینید که چه کسی می شود نامزدی,” او گفت:. “من یک دموکرات اما من یک کارت حمل دموکرات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>