کلید واژه ها: وارن بافت در یکی-دو پانچ’ بازار وحشت: آن زمان من سال 89 به تجربه چیزی شبیه به این

‘نبود اکتبر 1987, اما آن را یک تقلید… [و بحران مالی] بود بسیار ترسناک تر دور از هر چیزی که اتفاق افتاده است [روز شنبه].’

که برکشایر هاتاوی BRK.یک +1.22% BRK.ب +1.48% رئیس وارن بافت قرار دادن نوسانات بازار — که از او به عنوان “یکی از دو پانچ” از coronavirus و کاهش قیمت نفت در چشم انداز در مصاحبه ای به تازگی در یاهو امور مالی.

“اگر شما چوب در اطراف به اندازه کافی بلند شما ببینید همه چیز در بازارهای,” او گفت: از خود اوماها ستاد. “و آن را گرفته اند ممکن است من به 89 سال سن برای پرتاب این یکی به تجربه اما بازارهای اگر شما برای باز دوم دوم آنها واکنش نشان می دهند به اخبار در یک زمان بزرگ در راه است.”

در حالی که آن را ممکن است ترسناک در سال 1987 و در سال 2008 حداقل به بافت وجود دارد هیچ انکار که از آن شده است یک کشش برای سرمایه گذاران است. در هفته گذشته اما, میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.22% فقط در یکی از بهترین اجراهای همیشه صف آرایی تقریبا 13%.

سهام و البته هنوز هم یک راه برای رفتن به بازیابی از ماه گذشته تاریخی برگشت.

به اصطلاح شگفتی به نظر می رسد به خوبی موقعیت آب و هوا بازار بیشتر آشوب. در آخرین شمارش برکشایر هاتاوی شد برگزاری $128 میلیارد دلار به صورت نقدی.

“بافت نمی متراکم کردن ثروت خود را با پیروی از گله اما منجر به آن” ریا مشاوران استراتژیست لنس رابرتس نوشت: به تازگی در یک پست وبلاگ. “او نشسته است در $128 میلیارد دلار پول نقد برای یک دلیل. بافت به طور کامل آگاه از دستاوردهای او محروم مانده و در عین حال همچنان راه خود را. بوفه گنگ است!”

تماشای این کلیپ از یاهو بافت مصاحبه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>