کلید واژه ها: وال استریت ستاره money manager می گوید S&P 500 شیرجه می تواند به 1500 در بدترین حالت با کروناویروس خرید اینترنتی طولانی برای سال

‘زمانی که بازار شروع به دیدن برخی از اطلاعات روی بیکاری و افزایش رشد اقتصادی و درآمد شرکت ها قرارداد دارد و می خواهد سطح دیگری از وحشت در بازار است.’

— اسکات Minerd

اسکات Minerd است که به دنبال فرصت برای شیب انگشتان خود را به کروناویروس زده بازار سهام است. اما شما ممکن است پیدا کردن او wading را به سهام در هر زمان به زودی اگر چشم انداز اقتصاد است که به عنوان ترسناک به عنوان او است و پیش بینی.

جهانی chief investment officer در گوگنهایم همکاران در یکشنبه گزارش تحقیقات تخمین زده می شود که بدترین حالت ممکن است به مراتب بیش از S&P 500 و بازار گسترده تر که در تلاش است تا چهره خشن واقعیت جدید قاب توسط یک رکود اقتصادی جهانی ایجاد شده توسط شیوع COVID-19.

از جمعه S&P 500 SPX -1.51% در 2,488.65 پایین 26.5% از آن Feb. 18 رکورد بسته شدن بالا. اما Minerd تخمین زده است که این شاخص می تواند توجیه سقوط به 1500 در طول زمان اگر تحقق ضعیف درآمد شرکت ها و ویرانی اقتصادی از پاتوژن در مجموعه. یک قطره از آن قدر امر نشان دهنده بدترین سناریو بر اساس گوگنهایم مدل های.

Minerd توضیح داد: به این ترتیب:

اما یک چیزی که من می خواهم احتیاط این است که اگر درآمد همچنان به سقوط به عنوان من انتظار می رود آنها را به S&P درآمد می تواند به عنوان کم $100 این سال است. با توجه به بازار سنتی متعدد از حدود 15 برابر درآمد که با قرار دادن S&P در مورد 1500 هنوز حدود یک هزار امتیاز پایین تر از ما هستند. قطعا ما را از های اخیر اوج 3,386 بنابراین ما ساخته شده است یک حرکت بزرگ است اما ما هنوز باید خیلی خوب حرکت به. سرمایه گذاران احتمالا باید تمرکز فعالیت های خود را در اوراق قرضه در این نقطه است.

با که در ذهن CIO گفت: کتک هواپیمایی نام و مهمان نوازی سهام می تواند برجسته خطرناک شرط در حال حاضر به دلیل برخی از کسانی که کسب و کار هرگز به بازگشت به خود را قبل از شیوع سطوح اگر آنها بازگشت و در همه.

شرکت های هواپیمایی از جمله خطوط هوایی دلتا DAL, -0.88%, هواپیمایی متحده-پدر و مادر United Airlines منابع UAL, -2.28% و American Airlines Group Inc. آل, -6.66% شده اند bludgeoned و پایین حداقل 60% در سال به تاریخ به عنوان سفر بوده است به شدت ضربه توسط تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

Minerd گفت: چشم انداز تاریک بطور قابل توجهی بیشتر در اقتصاد, چرا که داده شده است و بدتر از او برآورد شده است.

در واقع وزارت کار ایالات متحده گزارش در روز جمعه نشان داد که خیره کننده 701,000 کارگران شغل خود را از دست ماه گذشته به نمایندگی از بدترین ماهانه بازار کار خواندن در 11 سال و تا کنون بیش از برآورد حدود 83,000. هر سه شاخص سهام روز جمعه به پایان رسید و پایین تر از جمله شاخص S&P 500 و Dow Jones Industrial Average DJIA, -1.68% و شاخص Nasdaq Composite COMP -1.52%.

که اطلاعات یک روز پس از یک گزارش جداگانه نشان داد یک رکورد 6.6 میلیون آمریکایی تقاضا برای مزایای بیکاری آوردن افزایش در تعداد مدعیان بیکاری در دو هفته گذشته از ماه مارس به حدود 10 میلیون نفر است.

گسترده تر گوگنهایم سرمایه گذار گفت که او پیش بینی است که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده خواهد قرارداد بیش از 10%.

“احتمالا تعجب آور ترین چیز برای من در این نقطه است که چگونه به خوبی به بازارهای در حال برگزاری تا” Minerd گفت. “با توجه به داده های اقتصادی و با توجه به این واقعیت است که بخش های زیادی از بازار سرمایه هنوز هم تقریبا بسته برای کسب و کار من انتظار می رود قیمت سهام به پایین در این مرحله,” او گفت:.

توسط برخی از اقدامات آن ممکن است اقتصاد چهار سال به بازگشت به حالت عادی. اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای را ترک خواهد کرد که نرخ بهره را در پایین سنگ سطوح برای خیلی از دهه آینده.

در برابر آن افت Minerd گفت: او را به دنبال سرمایه گذاری-کلاس های شرکت ها و اوراق قرضه شهرداری ها و همچنین به عنوان انتخاب اوراق بهادار در ساختار اعتباری و عملکرد بالا “که در آن قیمت ها کاهش یافته است.” او توصیه کرد که سرمایه گذاران در حال حاضر تمرکز بر روی با کیفیت بالا سرمایه گذاری با درآمد ثابت.

“به این وضعیت همچنان به بازی کردن ما را به آرامی افزایش تحمل خطر و سازمان دیده بان برای بیشتر فرصت خرید است,” او نوشت.

“از آن زمان شروع به رژيم نه gorging در این ارزش های,” او گفت:.

اتمام: MarketWatch عکس فوری از بازار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>