کلید واژه ها: انتظار برای سهام-بازار پایین است ‘حماقت’ می گوید میلیاردر هوارد مارکس: “اگر چیزی را ارزان…شما باید خرید’

هوارد مارکس نیست منتظر پایین به عنوان بازار سهام تلاش برای بهبود یافتن از یک, وحشیانه, coronavirus الهام گرفته از فروش که ضربه پایین سنگ در مارس 23.

شده است وجود دارد در نزدیکی-بحث های بی پایان در وال استریت در مورد زمانی که و اگر سهام را مجددا که در اواخر مارس نادر در میان ناشناختنی است که در این مدت و به طور کلی تاثیر اقتصادی از این بیماری همه گیر.

اما حداقل یک چیز شناخته شده است, تا آنجا که علائم نگران است. اخیرا در یک یادداشت با عنوان “کالیبراسیون” او گفت که شانس بالا هستند که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.11% که به سقوط به عنوان کم به عنوان 18,974.10 حدود دو هفته پیش S&P 500 شاخص SPX -0.16%, که غرق به 2,281 فتح کرد گرفته شد.64 و شاخص Nasdaq Composite COMP -0.32%, که لمس یک کم از 6,897.84 خواهد لغزش در زیر آن اخیر nadirs.

به عنوان خوانده شده: سرمایه گذاران باید آماده برای یک coronavirus ناشی از ‘باطل مارپیچی’ بیش از دو برابر به عنوان بد به عنوان بحران مالی می گوید: J. P. Morgan

با استناد به ماهانه تحقیقات از Gavekal برای مارس میلیاردر سرمایه گذار و همکاری رئیس Oaktree مدیریت سرمایه گفت که سابقه رفتن به 1950s نشان می دهد که یک آزمون مجدد تقریبا قطعی است:

…بازار به ندرت روشن پس از یک کاهش است. در 15 خرس بازار از سال 1950 تنها یکی نمی بینم اولیه عمده پایین تست شده ظرف سه ماه…در تمام موارد دیگر پایین تست شده است یک بار یا دو بار. پس اخبار-جریان در این بحران خواهد شد به احتمال زیاد بدتر قبل از آن بهبود تکرار به نظر می رسد به احتمال زیاد.

که گفت: علائم — تکرار بعضی از تماس های از گذشته خود را یادداشت و در ماه مارس — گفت: سرمایه گذاران نیاز به تمرکز بر روی خرید دارایی است که آنها خیال می شود ذاتا ارزشمند در قیمت آنها فکر می کنم ترجمه برای تخفیف بر اساس برخی از متریک.

‘پس از آن به نظر من که منتظر پایین حماقت است. چه پس از آن باید سرمایه گذار معیارهای ؟ پاسخ ساده است: اگر چیزی را ارزان مبتنی بر رابطه بین قیمت و ارزش ذاتی — شما باید خرید و اگر آن را ارزان بیشتر, شما باید خرید بیشتر.”

— هوارد مارکس

به مطمئن شوید که آن را تبدیل به قطعا سخت تر برای بسیاری از خریداران به suss ارزش فرصت ها در حال حاضر در میان بازار است که باید whipsawed بیش از چند هفته گذشته.

قیمت به نسبت درآمد در سال آینده, یک, محبوب, اندازه گیری ارزش S&P 500 حدود 16.50 با میانگین پنج ساله در 16.7 بر اساس FactSet داده است. و Shiller PE نسبت نکردم ییل استاد امور مالی Robert Shiller شد در 25.10. که نشان دهنده پایین ترین سطح از سال 2016 اما هنوز loftier از 16.19 ميانگين متوسط است.

اما علائم’ نقطه ممکن است کمتر مورد ارزیابی و بیشتر در مورد محکومیت.

“این آسان نیست برای خرید وقتی اخبار وحشتناک قیمت ها در حال سقوط و آن را غیر ممکن است به یک ایده که در آن پایین نهفته است,” او نوشت. “اما انجام این کار باید سرمایه گذار بزرگترین آرمان است.”

جزئیات:تحلیلگر گلدمن که پیش بینی coronavirus خواهد کشتن گاو در بازار می گوید: “خطر به حرکت نزولی بیشتر است” با وجود داو اخیر رالی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>