کلید واژه ها: آمریکا باید اجازه coronavirus ‘داد و بیداد از طریق چین حزب کمونیست می گوید پرچین-مدیر صندوق Kyle باس

‘ما باید لوازم و بازگشت به خانه. اجازه چینی virus داد و بیداد از طریق صفوف GT و بقیه از حزب کمونیست.’

که پرچین-مدیر صندوق Kyle باس در نظر گرفتن هدف در هو Xijin, editor-in-chief حزب کمونیست-حمایت جهانی بار, روزانه, روزنامه, در حال حاضر, حذف صدای جیر جیر ذکر شده توسط بلومبرگ روز یکشنبه.

باس مدیر سرمایه گذاری رئیس Hayman مدیریت سرمایه بود که در پاسخ به یک صدای جیر جیر از Xijin که در آن او شکایت در مورد کمک های ایالات متحده پس از رسیدن دیر است.

باس, حتی پس از حذف صدای جیر جیر خود را گفت او نمی خواهد عذرخواهی می کنیم. “شما بازداشت محکوم و ‘مجازات’ (و تنها خدا می داند آنچه شما انجام داد به او و دیگر 7 پزشکان) قهرمانان ووهان” او هنوز توییتی. “شما یک رسوایی برای بشریت است.”

او بعدها به نام جهانی بار در “ساده متخاصم تلخیص طراحی شده برای ایجاد بحث و جدل با رسانه های غربی و مفسران.”

وقتی پرسید که توسط بلومبرگ که چرا او را حذف توییت او در بیانیه ای گفت او “احساس است که آن را بیش از حد سخت بود برای رتبه و فایل” جهانی بار اما که او را “هرگز عذرخواهی به صالح خود اقدام به کنترل افکار عمومی.”

همانطور که از شنبه, 724 مردم پس از فوت از coronavirus با یکی دیگر از 34,828 مورد تایید در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>