کلمات کلیدی: تهمت را استیضاح: رامنی سیگنال های رای برای شهود ممکن است یک فرصت دیگر جمهوری خواهان فقط می خواهم بولتون کتاب

به عنوان واکنش به رای دادن در این هفته در مورد اینکه آیا به حکم جدید شهود و یا اسناد و مدارک در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه میت رامنی و دیگر سناتورها در حال اضافه کردن به حدس و گمان که این رای ممکن است شانس.

خواه نماینده مجلس از ایالت یوتا ساخته شده زیر نظر به خبرنگاران گفت:

‘آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر جمهوری خواهان ملحق خواهد شد کسانی از ما که فکر می کنم ما باید از شنیدن جان بولتون. من صحبت کردم با دیگران که میرم اظهار بر این عنوان است.’

جمهوری خواه ایالت میت رامنی یوتا

رامنی همچنین گفت که وحی از بولتون آینده کتاب آن را “به طور فزاینده آشکار” است که این امر مهم به شنیدن از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, با توجه به یک NBC News, report.

مرتبط با: بولتون کتاب ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوکراین کمک های وابسته به بایدن پروب: گزارش

رامنی و جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز از مین لیزا Murkowski از آلاسکا و لامار الکساندر تنسی — اخذ شده است زیرا آنها به عنوان به احتمال زیاد برای رای دادن به نفع داشتن شهود.

رامنی گفت: Jan. 13 که او می خواهم به شنیدن از بولتون و که او احتمالا خواهد بود رای گیری به نفع شنیدن از شاهدان پس از محاکمه استدلال است. وجود دارد خواهد بود یک 51-49 رای به نفع تماس شاهدان اگر چهار هستهای قانونگذاران که رویکرد و تمام 47 سناتور که حزبی با دموکراتها نیز از آن پشتیبانی می کند.

دیدن: آنچه در این توافق در نظر گرفته شده در حد متوسط می گویند در مورد تماس شاهدان

و بخوانید: مدیر خانه Lofgren مطمئن نیست که آیا سنا اجازه خواهد داد که شاهدان در استیضاح محاکمه

در همین حال حزب جمهوری خواه ایالت جیمز Lankford اوکلاهما نمی صوتی پشتیبانی از تماس شاهدان اما در عوض پیشنهاد کرد که تمام 100 سناتور باید برای دیدن نسخه خطی برای بولتون کتاب است که با عنوان “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” و دلیل برای انتشار در ماه مارس است.

“ما باید قادر به دسترسی به مقاله” Lankford گفت: در یک ویدیو ارسال شده در اواخر روز دوشنبه در Facebook صفحه. این سناتور نیز نامیده می شود در بولتون به صحبت کردن بدون انتظار برای یک حکم گفت: “هرگز او را دیده بود خجالتی در مورد هر چیزی تا کنون.”

“من تشویق خواهد بود: اگر جان بولتون کردم چیزی برای گفتن وجود دارد مقدار زیادی از میکروفن در سراسر کشور است که او باید گام به جلو و شروع به صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر” Lankford گفت.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحد جمهوری خواه ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی توییتی شنبه که او “کاملا” پشتیبانی از Lankford پیشنهاد که “بولتون مقاله را در اختیار سنا در صورت امکان در یک طبقه بندی شده تنظیم می باشد.”

روز دوشنبه گراهام توییتی که اگر سنا تصمیم می گیرد برای تماس دموکراتیک شاهدان و سپس در حداقل اتاق باید اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به تماس شاهدان. رئیس جمهور حامیان پیشنهاد کرده اند که دموکرات ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن و پسرش هانتر بایدن باید شهادت. دموکراتها فشار برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از مراکز اداری در فشار بر رئيس جمهور اوکراین به اعلام تحقیقات بایدن و پسر خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک بی اساس نظریه که اوکراین دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

کالینز توییتی دوشنبه که او همیشه می گفت که او به احتمال زیاد برای رای دادن به تماس شاهدان و گزارش در مورد بولتون کتاب “تقویت مورد شهود و باعث شد که تعدادی از مکالمات میان همکاران من.” Murkowski توییتی که او اعلام کرده قبل از این که او را “کنجکاو” به شنیدن از بولتون و “بار” به تصمیم گرفت در شاهدان در حالی که الکساندر به خبرنگاران گفت که او به تصمیم گیری در شاهدان پس از باز کردن استدلال هستند و پس از سناتورها باید از 16 ساعت به سوال بپرسید.

سناتور. آنگوس کینگ مین مستقل که آرا با حزب دموکرات NPR گفت که او “پیش بینی جسورانه” است که “پنج یا 10” جمهوری خواهان را برای رای دادن به شهود. و رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک از حزب دموکرات روز دوشنبه گفت که مجلس سنا جمهوری خواهان در حال “برای رفتن به بخشی از coverup” اگر آنها نمی, رای به نفع خواستار شهود.

از سوی دیگر جمهوری خواه ایالت کلی Loeffler گرجستان انتقاد رامنی در یک توییت در روز دوشنبه گفت که او “می خواهد برای دلجویی از سمت چپ با تماس شاهدان.”

حتی اگر سنا رای برای شهود و اسناد و مدارک است که به طور گسترده ای انتظار می رود تنها به طولانی شدن محاکمه به جای منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن ایران. که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا بازار سهام DJIA +0.84% SPX +1.10% نشده واکنش نشان داد و بسیار به استیضاح مرتبط با تحولات است. دو سوم اکثریت مجلس سنا و یا 67 سناتور — باید رای به محکومیت رئیس جمهور برای حذف او را از دفتر.

نظر: برای بازار سهام استیضاح فقط یک استقلالی

و بخوانید: چرا سرمایه گذاران آنقدر آرام در مورد استیضاح — و چه آن را برای که برای تغییر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>