کلمات کلیدی: تهمت ستایش استرالیا نرخ بهره در آمریکا ‘بزرگ’ کاهش توسط فدرال رزرو

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده ستایش بیش از یک نرخ بهره برش توسط استرالیا در اوایل روز سه شنبه و تکرار تماس خود را برای فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره.

او گفت: همانطور که کشورهای دیگر در حال برش نرخ بهره فدرال رزرو “به ما پرداخت نرخ بالاتر از بسیاری از دیگران که ما باید پرداخت کمتر” است که باعث می شود آن را سخت برای صادرکنندگان قرار می دهد و ایالات متحده در یک نقطه ضعف. “باید به سهولت و کاهش نرخ بزرگ است. جروم پاول به نام این اشتباه از یک روز.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه تهمت های مکرر امیدوار است که فدرال رزرو خواهد بود که “رهبر و نه به دنبال” وقتی که می آید به شل تر سیاست های پولی در میان کشورهای صنعتی می باشد. بانک مرکزی استرالیا برش آن معیار نرخ نقدی با 25 واحد به یک رکورد جدید کم از 0.50% در روز جمعه و فرماندار فیلیپ لاو نشانه های عمل بیشتر می شود.

“جهانی شیوع کروناویروس است که انتظار می رود برای به تاخیر انداختن پیشرفت در استرالیا نسبت به اشتغال کامل و تورم هدف…هیئت مدیره آماده است به سهولت سیاست های پولی بیشتر برای حمایت از اقتصاد استرالیا” او در بیانیه ای گفت.

گروه هفت وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی به رهبری وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول انتظار می رود که منجر به یک تماس در روز سه شنبه برای بحث در مورد خطرات ناشی از این ویروس بالقوه و پاسخ. اما رویترز گزارش داد که پیش نویس بیانیه ای که فاقد جزئیات در هر سیاست پاسخ.

پاول گفت: جمعه گذشته که بانک مرکزی “از نزدیک نظارت” coronavirus بیماری همه گیر و تاثیر آن در حال رشد است. سازمان همکاری و توسعه اقتصادی روز دوشنبه گفت که این بیماری می تواند اصلاح بین 0.5% و 1.5% کردن رشد اقتصاد جهانی در سال جاری و خواست دولت عمل به “سرعت و قدرت” به کوسن از آن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>