کلمات کلیدی: تهمت bashes ‘انگل’ بیش از اسکار برنده: “چه جهنم بود که همه چیز در مورد?’

کفایت می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه یک فن از “انگل.”

در حالی که کره جنوبی طنز در مورد نابرابری طبقاتی را به دست آورده است بیش از $165 میلیون نفر در ایالات متحده به دفتر جعبه و تاریخ ساخته شده در اوایل این ماه در مراسم اسکار تهمت bashed آن پنج شنبه در یک تجمع مبارزات انتخاباتی در کلرادو.

“برنده است… یک فیلم از کره جنوبی! چه جهنم بود که همه چیز در مورد؟”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

“ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در بالا از آن آنها را به آنها را بهترین فیلم سال ؟ آن را خوب است ؟ من نمی دانم. بیایید ‘بر باد رفته.’ ما می توانیم ‘بر باد رفته’ بازگشت ،

“بر باد رفته” را برنده جایزه اسکار برای بهترین عکس در سال 1940 و آن را فقط اتفاق می افتد به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن همه زمان های مورد علاقه ، “این آزمون زمان ایستاده بود,” او گفت: Movieline در سال 2012. “دامنه داستان سرایی فوق العاده ای است.”

نئون آمریکا شرکت فیلم که توزیع “انگل” را دامنگیر در مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر شوخی که او نمی تواند با خواندن زیرنویسها.

همانطور که برای خود گوشت گاو با کره جنوبی سی ان ان گزارش روز شنبه که آمریکا چهره مارس مهلت رسیدن به یک قرارداد جدید با کره جنوبی در های هزینه از نیروهای ایالات متحده وجود دارد. کره جنوبی در حال حاضر کمک در مورد 1 میلیارد دلار در سال است اما تهمت نامیده می شود برای افزایش نزدیک به 5 میلیارد دلار در سال است. عدم رسیدن به یک معامله جدید می تواند هزاران نفر از کره ای ها به furloughed از شغل خود در آمریکا پایگاه های نظامی, و می تواند به تضعیف دفاع مشترک در برابر کره شمالی.

در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد های موجود آمریکا معامله تجاری با کره جنوبی خواستار آن را “وحشتناک” و سرزنش آن برای گسترش تراز تجاری ایالات متحده. اما در ماه مارس 2018, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کره جنوبی توافق کردند که به اصلاح خود ایران با خزانه داری وزیر استیون Mnuchin خواستار آن را “مطلق برنده-برنده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>