کلید واژهها: بازار سهام بزرگترین مشکل این هفته نیست coronavirus یا خاورمیانه تنش استراتژیست هشدار

‘حدس من این است که اگر ما در حال رفتن به منطقی بازار است که بسیار کشیده حق در اینجا آن را به اتفاق می افتد در حال حاضر. ما حدود یک سوم از S&P 500 گزارش. ما قصد داریم برای دیدن بازنده از دست دادن یک کل خیلی بیشتر از ما دیده ایم در حالی که. شاخص خود را احتمالا می تواند به جلو و عقب 3 ٪ تا 5٪.’

که دیرین سهام-بازار گاو نر ملی و اوراق بهادار رئیس استراتژیست بازار هنر هوگان ارائه خود را ریزشی موضع در مصاحبه با CNBC جلوتر از آنچه به نظر می رسد به یک هفته بسیار پر مشغله تجارت.

هوگان گفت: شاخص S&P 500 می تواند دیدن یک عقب نشینی از آنجا که 5% — و نمی توان آن را به دلیل coronavirus یا افزایش تنش با ایران است.

“سهام نسبتا قیمت مناسب برای کمال و شما تمایل به یک بیت از یک واکنش افراطی به اخبار بد و یا در خط اخبار وقتی اتفاق می افتد که” او ادامه داد.

با شلوغ تخته سنگ از درآمد در شیر هوگان هشدار داد که این احتمالا بزرگترین برندگان گرفتن بزرگترین کوتاهی مو.

“وجود پنج تکنولوژی هایی که در حال رانندگی در یک تکه از این جنبش در S&P. از طرف دیگر شما می بینید آب و برق, شاخص,” او توضیح داد. “شاخص تجارت در 25 بار و آن را پرتاب می کند سود که کمتر از 3 درصد است. هر دو از تعداد کسانی که در طول تاریخ کشیده. این یک شاخص است که معمولا معاملات در 16 بار و در حدود 5 درصد سود.”

اپل AAPL -3.07% که گزارش در روز سه شنبه است یکی از این فناوری بزرگ نام. سهام بیش از دو برابر سال گذشته در میان خوش بینی در مورد خدمات جدید مانند جریان ویدئو و پتانسیل برای یک موج آی فون ارتقاء بعد از این سال. تسلا TSLA, -3.44% همچنین بر روی عرشه این هفته است.

هوگان, اما, نیست, کاملا ریزشی در آینده حتی اگر او می گوید پول نقد خود را در سطوح بالاتر از حد نرمال است. او گفت که او می بیند بعد از عقب نشینی در S&P به عنوان یک فرصت خرید برای سرمایه گذاران است.

سازمان دیده بان مصاحبه:

هوگان تماس برای یک هفته است که به دنبال prescient تا کنون با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.54% S&P 500 SPX -1.53% و نزدک کامپوزیت COMP -1.93% همه گرفتن آمار در روز دوشنبه جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>