کلمات کلیدی: اولین سهام-بازار پس از اصلاح اکتبر آغاز شده است’ می گوید: تحلیلگر مورگان استنلی که به نام 2018 tech تار و مار


“ما گمان اولین اصلاح از اکتبر آغاز شده است…اما شامل می شود به 5% یا کمتر برای S&P 500 به عنوان نقدینگی باقی مانده خیط و پیت کردن…’

مایکل ویلسون

Michael Wilson, Morgan Stanley ارشد سهام آمریکا استراتژیست می گوید: عمده بازار بورس عقب نشینی از اکتبر ممکن است در راه است.

این استراتژیست در یک گزارش به تاریخ Jan. 27 منابع “اصلاح” که بازار تکنسین معمولا تعریف به عنوان یک کاهش از های اخیر اوج حداقل 10٪. اما پیش بینی او که در بازار است به احتمال زیاد به کاهش نیمی از این مقدار نشان می دهد که او پیش بینی یک عقب نشینی از سهام که ماند در نزدیکی سوابق به جای سنتی اصلاح.

وال استریت سرمایه گذاران شاید نباید نیاز استراتژیست برای تعیین وضعیت فعلی سهام ،

روز دوشنبه میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.57% تضعیف 453.93 امتیاز یا 1.6% به 28,535.80 پس از یک روزانه نادر در 28,440.47 در حالی که کسانی که برای S&P 500 شاخص SPX -1.57% تضعیف 51.84 امتیاز یا 1.6% به 3,243.63 با روزانه کم در 3,234.50. شاخص Nasdaq Composite COMP -1.89% ریختن 175.60 امتیاز یا 1.9% برای رسیدن به 9,139.31 پس از هدف قرار دادن یک کم در 9,088.04. شاخص Dow و S&P 500 مشخص شده خود را به بدترین روزانه سورتمه پس Oct. 2 و شاخص Nasdaq Composite با وارد بدترین حالت آن بعد از آگوست 23, با توجه به داو جونز در بازار داده است.

بازارهای سهام معامله جنوبی در گذشته چندین جلسه با داو لحظه ای دست گرفتن آن بر سود برای سال 2020 به عنوان یک به سرعت در حال گسترش ویروس در چین موجب ترس از شیوع جهانی است که می تواند به محدود کردن توسعه اقتصادی در جهان و دومین اقتصاد است.

چینی مقامات بهداشت گفت: کروناویروس یک بیماری شبیه به سارس و یا سندرم حاد تنفسی — گسترش آلوده کردن بیش از 2800 نفر و ادعا حداقل 80 زندگی در اطراف شهر ووهان چین که در آن گزارش نشات گرفته است.

اما ویلسون گفت که بازار را از رکود است و به احتمال زیاد محدود با توجه به فدرال رزرو است که ثابت کرده است سریع به ارائه نقدینگی به متوقف کردن بازار و همچنین ultralow نرخ بهره که در حال حاضر در ایستاده یک 1.50%-1.75% دامنه. بانک فدرال دارای یک نشست دو روزه ابتدا در روز سه شنبه.

دفعات بازدید: این سهام هستند در معرض بیشترین خطر از coronavirus

ویلسون گفت که او انتظار می رود شاخص S&P 500 از جمله دفاعی نام به ادامه بهتر در حال ظهور در بازار دارایی ها و کوچک-کلاه.

تحلیلگر و تیم تحقیقاتی خود را توضیح آن این است:

در حالی که در کوتاه مدت خطرات افزایش یافته و ما فکر می کنیم که اصلاحات در شاخص سطح شامل می شود به 5 درصد یا کمتر در حالی که دفاعی چوله بهتر هر دو رشد و cyclicals تا زمانی که نرخ نشان می دهد برخی از نشانه هایی از واقع bottoming یا داده ها نشان می دهد بهبود خواهد بود قوی تر از ما در حال حاضر انتظار می رود.

چک کردن متصل می پردازیم:

اتمام: بازار سهام بزرگترین مشکل این هفته نیست coronavirus یا خاورمیانه تنش استراتژیست هشدار

این مهم است که توجه داشته باشید که تعدادی از تحلیلگران گفته اند که بازارهای مالی شده اند که تجارت نزدیک به زمان اوج آسیب پذیر باقی می ماند به عناوین اطراف شیوع. موارد تبدیل شده اند تا در کشورهای دیگر از جمله پنج در ایالات متحده و همچنین ژاپن, تایوان, کره جنوبی, سنگاپور و فرانسه است.

در ماه جولای 2018 Wilson دقت پیش بینی کرد که بازار را بزرگترین اصلاح در ماه با تجمع نشان دادن نشانه هایی از “خستگی.” او نوشت: پس از آن: “خط پایین برای ما این است که ما فکر می کنم فروش به تازگی آغاز شده و این اصلاح خواهد شد و بزرگترین از یکی از ما با تجربه در فوریه.”

اما در اخیر پیش بینی شده است کمتر بر روی علامت که او اذعان کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>