کلمات کلیدی: coronavirus گسترش در خارج از چین است که در “نوک کوه یخ’ می گوید که رئیس

مدیر کل سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پنج شنبه که کشورهای خارج از چین باید آماده برای گسترش مرگبار coronavirus برای سرعت بخشیدن به.

‘تشخیص تعداد کمی از موارد ممکن است نشان می دهد گسترده تر انتقال در کشورهای دیگر; در کوتاه مدت ما تنها ممکن است با دیدن نوک کوه یخ است.’

— Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی

Ghebreyesus که سر این است که ساخته شده نظرات در یک توییت در روز یکشنبه که در آن او در مورد coronavirus را سرایت بین مردم که تا به حال در سفر به چین است.

نظرات خود را به عنوان مرگ و میر از این ویروس افزایش به بیش از 900. چین گزارش 3,062 جدید ویروس موارد در 24 ساعت از طریق نیمه شب جمعه بالا بردن مجموع در سرزمین اصلی به 40,171. تازه موارد نیز گزارش شده است و ژاپن و کره جنوبی و ویتنام و مالزی و انگلستان و اسپانیا است.

فرانسه مجبور شد نزدیک به دو مدارس پس از پنج شهروندان بریتانیایی از جمله یک کودک گرفتار این ویروس در حالی که در یک معتبر فرانسوی پیست اسکی از دیگر آلوده شهروند بریتانیا که اخیرا در سنگاپور است. این بریتن آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به انگلستان

انگلستان بیمار شده بود در یک کنفرانس کسب و کار در سنگاپور همراه با 94 دیگر خارجی. مقامات اسپانیایی تایید کرد یک مرد در مایورکا آن شد مورد دوم از coronavirus ظاهرا تبدیل شدن به ابتلا به این بیماری از یک فرد آلوده در فرانسه. و ژاپن گزارش شش بیشتر موارد در میان 3,700 مسافر و خدمه در یک قرنطینه کشتی کروز آوردن مجموع عفونت به 69.

Ghebreyesus اضافه شده که هنوز برای رسیدن به آن هدف بالا بردن $675 میلیون دلار برای سازمان مبارزه با کروناویروس و آسیب پذیر کشور است. که در روز یکشنبه با ارسال یک تیم از کارشناسان بین المللی به چین به رهبری بروس Aylward پزشک و جانباز از گذشته سلامت عمومی در شرایط اضطراری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>