کلمات کلیدی: تنسی مرد نشسته بر روی تقریبا 18,000 بطری ضد عفونی کننده دست می گوید او انجام خدمات عمومی’

این بیماری همه گیر سود را تبدیل به اینترنت pariahs.

برادران مت و نوح Calvin اعتراف در نیویورک تایمز مصاحبه ای که آنها خریداری شده از ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد باکتری است که می تواند آنها را پیدا کنید در سراسر ایالت تنسی و کنتاکی پس از ایالات متحده coronavirus مرگ گزارش شده در مارس 1, با قصد فروش آنها را در سود به عنوان وحشت عمومی در سراسر COVID-19 لگد. آنها تمیز کردن مغازه های کوچک و دلار در فروشگاه ها و همچنین خارج شده WMT, +9.66% کالاهای انبار خانه HD +7.91% و شروع به لیست اقلام خود را در آمازون AMZN, +6.46% در یک “قابل توجهی” نشانه گذاری شده است.

“این دیوانه پول” مت Colvin گزارش گفت: بار, آشکار است که او برای اولین بار 300 بطری ضد عفونی کننده دست به فروش می رسد برای از بین 8 دلار و 70 دلار در هر کدام تقریبا بلافاصله — تقسیم عددی بر مضرب از قیمت او تا به حال برای آنها پرداخت می شود. او همچنین به فروش می رسد از 2000 50-بسته از ماسک صورت در eBay برای $40 به 50 دلار و گاهی بالاتر است. (در واقع این داستان اشاره می کند که Colvin سابق نیروی هوایی ویژگی های گروهبان مشتق شش رقم درآمد حاصل از فروش نایک NKE, +1.86% کفش ورزشی, اسباب بازی های حیوان خانگی و روند محصولات در آمازون است.)

اما آمازون خود را کشیده موارد و هزاران نفر از لیست های دیگر برای دست عفونی ماسک و دستمال مرطوب تایمز با اشاره به مبارزه با قیمت درآوردن. EBay EBAY +2.91% به دنبال کت و شلوار به زودی پس از آن رفتن تا آنجا که به ممنوعیت تمام ایالات متحده فروش ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست در پلت فرم آن است. بنابراین در حال حاضر Colvin برادران یک گاراژ پر از 17,700 بطری ضد عفونی کننده با سالن برای فروش آنها را بسته و حتی به عنوان میلیونها نفر از هموطنان خود آمریکایی ها نا امید در تلاش خود را برای گرفتن دست خود را در چنین موارد, در حالی که بیمارستان ها باید با توسل به سهمیه بندی صورت ماسک به عنوان منابع کاهش یافته اند.

مرتبط با: Costco, ضربه فیلم های پورنو کار و Kroger فروش دلیل افزایش تقاضا برای coronavirus-آیتم های مرتبط

Colvin گفته نمی خواهند برای تبدیل شدن به بدنام برای احتکار. “اگر من می توانم اندکی سود خوب است,” او گفت:. “اما من به دنبال در یک وضعیت که در آن من را صفحه اول اخبار برای بودن که کسی که احتکار 20,000 بطری ضد عفونی کننده است که من برای فروش 20 برابر آنچه آنها هزینه من.”

Colvin در دفاع از اقدامات خود را به عنوان حل “ناکارآمدی در بازار” که هاوکینگ این محصولات آنلاین برای سود بالقوه می فرستد و آنها را به مناطقی از کشور که در آن سخت تر به آنها را دریافت کنید. “وجود دارد یک خرد کردن تقاضا در برخی از شهرستانها در حال حاضر,” او توضیح داد. “دلار کلی DG +2.70% در وسط هیچ جا در خارج از Lexington, Ky., ندارد که.”

نتیجه گیری کرد:

“من صادقانه احساس می کنید مانند آن است که خدمات عمومی. من در حال پرداخت برای خدمات عمومی.’

مت Colvin

در حال حاضر بسیاری در توییتر TWTR, +9.37% در حال انفجار او و برادرش را برای تلاش برای ایجاد بانک در میان شیوع است که بیمار بیش از 2100 آمریکایی کشته و 41 و شمارش در حالی که در سطح جهانی COVID-19 همه گیر نزدیک است 150,000 موارد تشخیص داده شده با 5,539 مرگ و میر.

“آمازون و eBay” شد روند صبح روز شنبه به عنوان برخی از مردم با تمجید از شرکت ها برای سرکوب سود — در حالی که دیگران شکایت کرده است که این سایت ها انجام نداده اند همان به مبارزه با قیمت درآوردن در چنین حیاتی لوازم پزشکی به عنوان انسولین و EpiPen تزریق.

این Colvins قطعا نه تنها آنهایی که دیدم coronavirus به عنوان یک فرصت کسب و کار ،

یک اوهایو راننده کامیون به نام اریک که آیا ارائه آخرین نام گزارش مقاله گفت که او تا به حال جامعی در مورد 10,000 ماسک صورت در فروشگاه های خرده فروشی. او در مورد پرداخت 20 دلار برای هر 10-بسته به فروش می رسد و بسیاری از آنها را برای $80 با قیمت $125 گفت: برآورد که او ساخته شده 35.000 دلار به $40,000 در سود.

‘حتی در 125 $در یک جعبه فروش آنها تقریبا بلافاصله. آن را تا آنجا که آنچه شما می تواند شارژ.’


اریک

و یک زن و شوهر در ونکوور گفت: تورنتو استار که آنها ساخته شده ایم بیش از 100.000 دلار فروش Lysol دستمال مرطوب.

مرتبط: چرا شما نباید استفاده از تیتو ودکا را ضد عفونی کننده دست — و یا تلاش خود را به دوره ضد عفونی کننده دست

دادستان کل دفاتر در کالیفرنیا و واشنگتن و نیویورک در حال سرکوب قیمت سنگ آهن در بازار با نیویورک بهره برداری از زندانیان را ضد عفونی کننده دست که توزیع خواهد شد به صورت رایگان به بسیاری نهفته و در معرض خطر جوامع در ایالت نیویورک است که دیده می شود جدی شیوع در شهرستان Westchester. “به Purell و آقای آمازون و آقای eBay اگر شما همچنان قیمت سنگ آهن در بازار را معرفی می کنیم محصول ما است که نسبت به محصول خود را” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>