کلید واژه ها: سهام تکنولوژی می تواند در آستانه یک خرس بازار هشدار می دهد که سرمایه گذار پس از فرار بزرگترین صندوق انجمن

‘وجود دارد این است که برخی از comeuppance علت و متاسفانه من فکر می کنم coronavirus است که متغیر برونزا است که یک کاتالیزور به برخی از این سهام پایین.’

که “comeuppance” می تواند در نهایت تحویل 20% شوک به بالا و سنگین با تکنولوژی بخش پل Meeks مدیر نمونه کارها در راه حل های مستقل مدیریت ثروت گفت: CNBC در مصاحبه اخیر است.

هر گونه ضربه اما در حال حاضر می خواهم فریاد فرصت خرید برای کسانی که به دنبال تخفیف در ech بازار با توجه به Meeks که زد بزرگترین tech صندوق برای مریل لینچ در طول دات کام بوم.

“مبانی قوی در فن آوری. آنها قوی تر نسبت به بقیه بخش ها در اقتصاد,” او گفت:, و اضافه کرد که اگر فروش بودند برای رسیدن به بازار خرس قلمرو “من می خواهم به خرید با هر دو دست.”

به طور خاص او را دوست دارد لام تحقیقات LRCX, -3.56% کارت گرافیک Nvidia NVDA, -4.74% AMD AMD -6.97% میکرون MU, -3.41% و اعمال مواد AMAT, -3.21% .

سازمان دیده بان کامل مصاحبه:

هفته گذشته tech-سنگین نزدک COMP -1.79% بود ضربه سخت ترین در میان عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا بسته شدن روز جمعه جلسه را از 1.8 درصد در 9,576.59. داو DJIA, -0.78% و S&P SPX -1.05% همچنین به فروش می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>