کلمات کلیدی: T. Rowe Price اذعان WeWork شد ‘وحشتناک سرمایه گذاری’

نسخه قبلی misstated نوع SEC تشکیل پرونده و گزارش سالانه. این داستان به روز شده است.

گتی ایماژ

T. Rowe قیمت خود را با نام WeWork سرمایه گذاری یک “افتضاح.”

“ما در حال آماده به اعلام این وحشتناک یک سرمایه گذاری است.”

که بلانت نتیجه های ساخته شده توسط T. Rowe Price, Inc. مدیر نمونه کارها در آن WeWork سرمایه گذاری.

در T. Rowe Price اواسط کلاه رشد, نمونه گزارش سالانه به سهامداران که در زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار روز پنجشنبه asset manager اندیشه کردن, -1.49% گذاشته چگونه در سال 2014 سرمایه گذاری در اتاق-اجاره و راه اندازی به پایان رسید تا بودن یک “افتضاح” که آن را ناشی از “outsized سردرد و نا امیدی.”

خونریزی پول WeWork دیدم ارزیابی آن, سقوط در سال گذشته و اوراق آن بسیار پیش بینی اولیه ارائه عمومی و در نهایت به فروش سهام کنترل برای SoftBank گروه 9984, +0.97% در یک معامله است که رییس یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت آدم نویمان.

در پرونده T. Rowe Price گفت WeWork همواره حاضر به گوش دادن به توصیه های خود را.

“صریح در سرمایه گذاری ما یک تفاهم با WeWork مدیریت است که آنها می کند این شرکت تاول سرعت رشد و به جای تمرکز بر توسعه پایدار استراتژی کسب و کار” T. Rowe Price گفت. “آنها در زمان ما مشاوره برای چند ماه اما سرمایه گذاران جدید به زودی وارد که معتقد مدیریت برای قرار دادن پای خود را به عقب در شتاب دهنده.”

“تلفات گسترده به زودی به دنبال اما مدیر عامل شرکت سود وعده داده شده بود فقط بیش از افق. ما او را در کلام او و به ما ابلاغ به WeWork مدیریت و هیئت مدیره ما نارضایتی خود را با فرسایش حاکمیت شرکتی.”

پس از فروش در حدود نیمی از آن اصلی سرمایه گذاری از طریق خرید و فروش در سال 2017 و 2019 “ما نیز تا به حال یک توافق اخیر ما به فروش باقی مانده سهام به یک سرمایه گذار بزرگ در اوایل سال 2019. متاسفانه WeWork مدیریت تا به حال برای تایید معامله و آنها خودداری کرد.”

“ما باور WeWork افتضاح بود یک خطا در قضاوت و نه در روند” T. Rowe Price گفت: در پرونده.

T. Rowe Price کمک به WeWork سری D-2 و E بودجه دور ارزش نهادن به این شرکت در 5 میلیارد دلار در اواخر سال 2014. توسط ژانویه گذشته یک 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری توسط SoftBank ارزش WeWork در $47 میلیارد اما زمان آن را بر عهده گرفته SoftBank در ماه اکتبر ارزیابی آن پایین بود به 8 میلیارد دلار است.

با توجه به گزارش های مورنینگ, T. Rowe Price زمان بزرگترین ضربه متقابل میان صندوق شرکت هایی که اوراق بهادار شامل WeWork با مدل های نشانه گذاری از حدود 70 درصد به قیمت آن به ازای هر سهم سقوط از 54 دلار در ماه ژوئن 2019 به $17.03 تا سپتامبر. 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>