کلمات کلیدی: Suze Orman می گوید: سرمایه گذاران باید ‘شادی’ در بازار سهام افت بزرگ — در اینجا به همین دلیل

نویسنده و شخصی-امور مالی کارشناس Suze Orman حال ساده دو کلمه پاسخ به این سوال که چگونه واکنش نشان می دهند به میانگین صنعتی داو جونز است که فقط ریختن بیش از 1000 امتیاز در روز دوشنبه در بازگشت از رشد ابهامات از جمله گسترش شیوع کروناویروس.

“من شاد باش.’

اورمان روز دوشنبه گفت: در CNBC که سرمایه گذاران باید بماند و توضیح داد که چرا او فکر سرمایه گذاران نگران پس انداز بازنشستگی خود را پس از یک رکود تاریخی برای داو باید به استقبال چنین selloffs.

در پاسخ به یک سوال در مورد روز دوشنبه فروش اورمان توضیح داد: به این ترتیب:

من شادی. من باید به شما بگویم. زیرا مورد آن فکر می کنم اکثر مردم خارج وجود دارد که آنها آن را انجام دهد بهتر است از کجا ؟ –خود را از طریق حساب های بازنشستگی: ماهانه سهم. بسیاری از آنها 30, 40, 50 سال سن که حداقل 10 تا 30 یا 40 سال تا زمانی که آنها نیاز به این پول برای دوران بازنشستگی. بنابراین با توجه به این که این است که چگونه آنها در حال سرمایه گذاری, چرا که آنها می خواهند بازار را به بالا برود ؟ چون بالاتر از بازار سهام بیشتر هزینه کمتر سهام پول خود اقدام به خرید کمتر پول آنها را در دراز مدت. بنابراین با این شیب و اگر آن را همچنان به پایین آنها فقط باید بماند و در واقع کاملا خوشحال به این دلیل که بازار هنوز هم فوق العاده بالا.

او در ادامه گفت: “پس از آن می تواند یک یا دو سال. اگر [شما سرمایه گذاری برای] دراز مدت اصلا به فروش برساند و در ادامه به دلار-هزینه متوسط. این واقعا درست است که ساده است.”

جزئیات: داو سقوط بیش از 1 ، 000 امتیاز و مشخص سوم آن-بدترین نقطه رها در تاریخ — در اینجا چگونه بازار سهام تمایل به انجام پس از بزرگ قطره

نظرات او آمد و پس از داو DJIA, -3.15% ریختن 1,031.60 امتیاز و یا 3.6% به حل و فصل در 27,960.80 پس از غوطه وری بیشتر از 1,079.97 امتیاز به یک جلسه کم از 27,912.44. تراشه های آبی ثبت نام سوم-بدترین روزانه نقطه کاهش در شاخص را 124 سال سابقه با اسلاید حداقل تا حدی نسبت به گسترش COVID-19 بیماری عفونی است که بنا به گزارش سرچشمه در ووهان چین و آلوده تقریبا 77,000 مردم و ادعا کرد که بیش از 2000 زندگی پس از شروع سال 2020 است.

نیاز به دانستن: وارن بافت می گوید: “نمی خرید و یا فروش در سرفصل به عنوان coronavirus می فرستد سهام انداخت

روز دوشنبه کاهش نیز تبدیل blue-chip سنج منفی برای سال 2020 خروج از آن با 2 درصد در سال به روز کاهش پیدا کند.

S&P 500 SPX -3.03% سقوط 111.86 امتیاز یا 3.4% در 3,225.89 و نزدک کامپوزیت COMP -2.77% سقوط 355.31 امتیاز یا 3.7% به پایان در 9,221.28. S&P 500 در حال حاضر پایین 0.2% سال به تاریخ در حالی که نزدک است که هنوز هم تا 2.8 درصد در سال 2020 است.

سهام کاهش یافت و دوباره به شدت در روز سه شنبه پس از ولرم دوباره بجای اول برگشتن از بین میره.

اتمام فیلم کامل در اینجا:

ارزش خواندن: سهام اپل کمتر از 50 روز میانگین متحرک برای اولین بار در نزدیک به 6 ماه

جزئیات: اقتصاددانان می گویند تغذیه کاهش نرخ می تواند به عنوان اوایل ماه مارس

چک کردن: می توانید نگه داشتن سهام افزایش به دلار ایالات متحده آمریکا موج ؟ چه سرمایه گذاران نیاز به دانستن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>