کلمات کلیدی: زنجیره تامین در حال گرفتن تنگ با توجه به coronavirus بانک مرکزی انگلیس می گوید


گتی ایماژ

فرماندار بانک مرکزی انگلستان مارک کارنی

رئیس بانک مرکزی انگلیس گفت: زنجیره تامین در حال گرفتن تنگ با توجه به کروناویروس که می تواند منجر به بدتر شدن اقتصاد است.

مارک کارنی به ارزیابی خود را در چه Sky News گفت: او نهایی مصاحبه تلویزیونی قبل از ساخت راه برای اندرو بیلی منجر به انگلستان بانک مرکزی است.

“آنچه ما در حال چیدن با برخی از شرکت های بزرگ و شرکت های سراسر جهان است که زنجیره تامین… در حال گرفتن یک کمی تنگ است. که پایین تر فعالیت است.”

بانک مرکزی انگلیس رژیم صهیونیستی است. مارک کارنی

این Covid-19 بیماری تقریبا تعطیل چین جهان شماره دو اقتصاد به عنوان آن در حال حاضر اثرات کشورها از جمله کره جنوبی و ایتالیا و ایران.

کارنی همچنین گفت: کمتر گردشگری و بد گویی در اثر کاهش رشد اقتصاد جهانی خواهد وزن در انگلستان

در Brexit کارنی گفت که خیلی زود به بگویید که آیا خروج از اتحادیه اروپا خواهد آسیب اقتصاد به عنوان او گفت: وجود خواهد داشت “یک دوره سازماندهی مجدد.”

کارنی که منصوب شد فرستاده ویژه اقدام آب و هوا و سرمایه گذاری در سازمان ملل متحد گفت: برش تولید گازهای گلخانه ای و هدف قرار دادن خالص صفر نمی خواهد آسیب رشد اقتصادی به دلیل آن که نیاز به “بزرگ عصری برای سرمایه گذاری است.”

انگلستان FTSE 100 UKX, -3.87% اتحاد پیوست و دیگر بازارهای عمده در اصلاح خاک انداختن بیش از 10% در 5 روز گذشته به تنهایی. عملکرد در انگلستان 10 سال طلایی TMBMKGB-10Y, -11.02% کاهش یافته است در حدود 15 واحد در این هفته به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ایمنی اوراق قرضه دولتی. بازده حرکت در جهت مخالف به قیمت.

پوند انگلیس GBPUSD +0.1164% شده است نسبتا با ثبات در مقابل دلار اما در برابر یورو GBPEUR, -0.2902% .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>