کلمات کلیدی: ‘مخزن کوسه را’ باربارا کورکوران کاهش یافت و برای این کار بسیار رایج کلاهبرداری فیشینگ — و آن را هزینه تقریبا $400,000

مشترک ایمیل فیشینگ کلاهبرداری فقط گرفتار یک کوسه.

“مخزن کوسه” ستاره و املاک و مستغلات مغول باربارا کورکوران شنبه نشان داد که او از دست داده و تقریبا $400,000 پس از scammers او را فریب حسابدار با ارسال لایحه ای که به نظر می رسد بیا از دستیار او.

“امروز صبح من سیمی $388,000 به غلط حساب بانکی در آسیا است.”

“درس های آموخته شده: مراقب باشید زمانی که شما سیم پول!” کورکوران توییتی در روز چهارشنبه. او همچنین تایید کرد به ABC اخبار که “امروز صبح من سیمی $388,000 به غلط حساب بانکی در آسیا است.”

پس چگونه چنین ادراک بازرگان و کارآفرین دریافت فریب خورده ؟ راه همان است که بسیاری از شرکت ها که از دست داده اند $26 میلیارد از طریق ایمیل تقلب سیم از سال 2016 باید با توجه به FBI: جنایی قادر به رابجای دیگری جا زدن اعتماد شریک کسب و کار.

کورکوران تیم بلافاصله پاسخ به MarketWatch درخواست برای نظر اما میلیونر سرمایه گذار توضیح داد چه اتفاقی افتاده است به ABC News. هفته گذشته Corcoran حسابدار کریستینا دریافت آنچه به نظر می رسد روال فاکتور از کورکوران دستیار امیلی به تصویب $388,700.11 پرداخت به یک شرکت آلمانی به نام FFH مفهوم است.

حسابدار در پاسخ به درخواست “این چیست ؟ نیاز به دانستن آنچه که به حساب پرداخت از” و cybercriminal نما به عنوان امیلی قادر به معتبر, پاسخ مفصل که FFH طراحی شد و آلمان واحد آپارتمان که کورکوران سرمایه گذاری کرده بود ، کورکوران می کند سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و FFH یک شرکت واقعی در آلمان است.

“کسی که می فرستد به شما یک بیل. آن را پرداخت” کورکوران گفت: ABC News. “در این مثال آن بود که یک استراتژی خوب است.”

به دلیل آن را به عنوان معلوم شد امیلی هرگز فرستاده فاکتور; ساختگی لایحه آمده از یک ایمیل که شبیه او بود اما از دست رفته یک “O.” کورکوران تیم نمی دانستم چیزی بود در مورد “از” ایمیل تا بعد از پول منتقل شد.

کورکوران نمی کند او را سرزنش حسابدار برای گرفتن conned توسط پیچیده اومدی. “هنگامی که او به من نشان داد ایمیل است که رفت جلو و عقب با آدرس غلط متوجه شدم بلافاصله از آن چیزی است که من می خواهم که افتاده اگر من تا به حال دیده ایمیل” کورکوران گفت.

در واقع او را “مخزن کوسه” costar Robert Herjavec ساخته شده است که میلیون ها نفر خود را تاسیس و در حال اجرا خود را Herjavec گروه امنیت سایبر شرکت ABC گفت که خبر این است: “بسیار رایج است.”

“هشتاد و پنج درصد از جرائم سایبری در سراسر جهان می آید از طریق ایمیل است که آنچه اتفاق افتاده است به باربارا,” او گفت:. “این اتفاق می افتد به کسب و کار برای دو سه سال در حال حاضر. آن را در حال حاضر اتفاق می افتد به افراد است.”

مرتبط: چگونه Barbara Corcoran از مخزن کوسه ‘ تبدیل 50.000 دلار سرمایه گذاری به 30 میلیون دلار

راهنمایی خود را برای سقوط طعمه به همان نیرنگ عبارتند از همیشه تایید میکند که یک ایمیل در حال آمدن است از کسی که به شما اعتماد حتی رفتن تا آنجا که به آن شخص با شما تماس برای تایید جزئیات.

“شماره دو بررسی صورتحساب های بانکی خود را هر روز چرا که اگر شما آن را گرفتن ظرف 48 ساعت این بانک می توانید آن را برای شما,” او گفت:.

متاسفانه در کورکوران مورد که $388,700.11 بلند رفته است. اما او تیم ترسیم اصلی ایمیل به یک آدرس IP و تیم حقوقی در حال کار کردن آن گام های بعدی.

در اینجا برخی از راهنمایی های بیشتر برای جلوگیری از به طور فزاینده پیچیده کلاهبرداران فیشینگ مانند ایمیل تقلب سیم, دوستیابی آنلاین, تله ها و رسانه های اجتماعی خرید کلاهبرداری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>