کلمات کلیدی: دانشمند که شبیه سازی تاثیر جهانی از شیوع کروناویروس می گوید: “این گربه در حال حاضر در خارج از کیسه و تماس های چین در تلاش برای مهار این بیماری را ‘بعید است موثر باشد’

‘احتمالا این گربه در حال حاضر در خارج از کیسه.’

اریک تونر, M. D.

دانشمند و محقق اریک تونر نقل قول شده در بالا در گزیده ای از یک جمعه با کسب و کار-اخبار کانال CNBC توضیح داد که چین در تلاش برای جلوگیری از شیوع فعلی یک حرکت سریع بالا-بیماری تنفسی هستند “بعید است موثر باشد.”

موارد بیماری است که مربوط به سارس و یا سندرم حاد تنفسی و MERS خاورمیانه تنفسی سندرم در حال حاضر تبدیل شده تا در تعدادی از کشورها فراتر از چین که در آن بیماری سرچشمه در شهر ووهان.

تعداد عفونت کروناویروس یا CoV در چین افزایش یافته است و به حدود 4,500 با توجه به وال استریت ژورنال. در بالا از آن, رسمی کشته شدگان صعود به 106 از 56 عنوان از شنبه. این مجله گزارش داد که شیوع طاقت فرسا بود ووهان-منطقه منابع و بیمارستان ها.

پکن تعطیل کرده است بخش هایی از دیوار بزرگ و همچنین بیش از یک دوجین شهرستانها محدود کردن جنبش از ده ها میلیون از مردم, و لغو رویدادهای مرتبط با سال جدید قمری یکی از شلوغ ترین دوره از سفر و مصرف گرایی در کشور است. تعطیلات تمدید شده است به Feb. 2, در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این مجله در روز شنبه با استناد به مردم به عنوان آشنا با این وضعیت گزارش داد که یک پرواز چارتر بود که مرتب توسط دولت ایالات متحده برای تخلیه شهروندان آمریکایی و دیپلمات ها از ووهان.

CNBC گزارش داد که دلار هنگ کنگ رهبر کری لام اعلام کرده است یک ویروس اضطراری در شهر 7.3 میلیون و گسترش مدرسه لغو شد تا فوریه. 17 و محرومیت بازدید از سرزمین اصلی چین است.

روز دوشنبه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: حداقل 110 نفر در 26 متحده شناسایی شده اند به عنوان افراد تحت بررسی برای coronavirus اما تنها پنج مقامات موارد رخ داده است تا کنون از جمله یکی در آریزونا و کالیفرنیا.

تونر M. D. و محقق در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت بخشی در یک شبیه سازی انجام شده با همکاری انجمن اقتصاد جهانی و بنیاد بیل و ملیندا گیتس که فرض چنین بیماری می تواند کشتن 65 میلیون نفر طی 18 ماه تحت شرایط مناسب.

Coronaviruses با سارس و MERS در میان این گروه هستند عفونت های دستگاه تنفسی است که می تواند منجر به بیماری هایی مانند ذات الریه و یا سرماخوردگی.

تونر گفت: کسب و کار خودی در طی مصاحبه ای که او نیست از تکمیل تحقیقات در این زمان فشار از ووهان coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV اما گفت که شمار کشته شدگان می تواند به اجرا در میلیون ها اگر آنفلوانزا مقاوم بودند به مدرن واکسن بود و به عنوان آسان به گرفتن به عنوان شایع آنفولانزا.

دفعات بازدید: این است که تا چه حد و سریع coronavirus است گسترش از طریق سهام ایالات متحده

برای مطمئن شود, شیوع سارس حدود 17 سال پیش ادعا کرد که نزدیک به 800 زندگی و آلوده بیش از 8000 نفر در سراسر جهان است. با این حال مرگ و میر از آن 2002-03 بیماری به هیچ وجه نزدیک به یک میلیون نفر است.

برای قرار دادن همه چیز به بیشتر دیدگاه تلخ ترین همه گیری های آنفلوانزا در سال 1918 همچنین به عنوان شناخته شده آنفولانزای اسپانیایی منجر به کشته شدن حدود 20 میلیون به 50 میلیون نفر است.

تونر گفت که او coronavirus شبیه سازی “بود [با تمرکز در درجه اول در] تعداد مرگ و میر آن به اشاره است که وجود دارد می تواند اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از یک حمله شدید بیماری همه گیر نیست فقط سلامتی عواقب.” شبیه سازی نیز در راستای تکریم بین المللی همکاری های ساخت این صورت است که دولت ها و شرکت های خصوصی به تنهایی نمی تواند به اندازه کافی پاسخ به یک بیماری همه گیر.

یک گزارش تخمین می زند که یک اپیدمی می تواند سالانه به طور متوسط ضرر اقتصادی از 0.7 درصد از تولید ناخالص جهانی — یا $570 میلیارد.

در همین حال سازمان بهداشت جهانی در اواخر این هفته نبود صدایی جهانی زنگ هشدار در مورد بیماری یا اعلام coronavirus اضطراری در چین در روز پنج شنبه اما در حال سقوط کوتاه از تماس با شیوع بین المللی اضطراری است. آمریکا مقامات بهداشتی نیز باید گفت که خطر ابتلا در داخل کشور از این بیماری کم است.

بررسی: در اینجا این است که چگونه بازار سهام انجام شده است در گذشته شیوع بیماری های ویروسی به عنوان اپیدمی قفل کردن 3 چینی شهرستانها

اما coronavirus بود سخت تلفات در بازار سهام ایالات متحده. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.57% روز دوشنبه بود پایین 1.2%. در ضمن S&P 500 SPX -1.57% و شاخص Nasdaq Composite COMP -1.89% شد معاملات به شدت پایین تر گسترش جامد کاهش از جمعه.

تونر گفت که ممکن است ساخته شده یک اشتباه در اعلام 2019-nCoV بین المللی اضطراری است.

جزئیات: Coronavirus و خاورمیانه تنش نیست بازار سهام بزرگترین مشکلات این هفته استراتژیست هشدار

مجله روز یکشنبه گزارش داد که میلیون ها نفر از ساکنان از شیوع این کانون در شهر ووهان ممکن است پراکنده در سراسر کشور به دیدار خانواده به صورت سالانه سال جدید قمری تعطیلات قبل از مستندات در محل قرار داده شد.

ژو Xianwang شهردار ووهان مشترک نمایی مشابه. او تخمین زده است که حدود 5 میلیون نفر ممکن است در سمت چپ این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود.

بخوانید: شهردار ووهان کانون شیوع کروناویروس می گوید 5 میلیون نفر سمت چپ این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود

اتمام تونر مصاحبه با CNBC زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>