کلمات کلیدی: ساندرز انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ: ‘این نابغه بزرگ’ می گوید آن را به پایان را در دو ماه

چند دموکرات کاخ سفید امیدوار در سه شنبه شب را با بحث و انتقاد چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به coronavirus شیوع با سن. برنی ساندرز سرگرم کننده از مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه دو هفته پیش که آن را می تواند برود در ماه آوریل است.

ساندرز دموکراتیک پیشتاز ارائه شده زیر نظر طعنه آمیز:

‘این نابغه بزرگ به ما گفته است که این کروناویروس در حال رفتن برای پایان دادن به در دو ماه. مارس است روز جادویی که این دانشمند بزرگ ما در کاخ سفید تعیین کرده است. من آرزو می کنم من شوخی. این چیزی است که او گفت:.’

برنی ساندرز رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس

در صحبت کردن در مورد برخورد با این ویروس کهنه ورمونت نماینده مجلس خواستار گسترش سازمان بهداشت جهانی و به طور کامل بودجه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و موسسه ملی بهداشت.

نظرات خود را به عنوان هفت دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری مورد بحث در کارولینای جنوبی پیش از دولت اولیه در روز شنبه. برخورد صورت گرفت و پس از میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -3.15% فرو در روز سه شنبه جلسه به عنوان مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داد آمریکایی ها برای آماده شدن برای یک شیوع کروناویروس.

مرتبط با: Coronavirus به روز رسانی — CDC هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای اختلال

در یک تجمع در اوایل این ماه به عنوان او با اشاره به coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بسیاری از مردم فکر می کنم که می رود در ماه آوریل با گرما گرما در می آید.” رئیس جمهور همچنین با توییتی که روز شنبه coronavirus است “بسیار تحت کنترل” در ایالات متحده و دولت او فرستاده نمایندگان مجلس با فوری $2.5 میلیارد دلار طرح به آدرس شیوع بیماری مرگبار از COVID-19 بیماری است.

یک مدیر در این بحث اشاره کرد که CDC فقط گفت: این موضوع اگر coronavirus را در ایالات متحده, اما زمانی که آن را گسترش. سناتور. ctq از مینه سوتا شد و سپس پرسید: اگر او به عنوان رئیس جمهور خواهد بستن مرزها به آمریکایی ها شده اند که در معرض coronavirus به منظور جلوگیری از شیوع بیماری در این کشور است.

Klobuchar گفت: او را مطمئن شوید که وجود دارد درمان برای کسانی که آمریکایی ها و اضافه کرد که آنها باید در یک قرنطینه که در آن نمی تواند آنها را در معرض دیگران به ویروس.

او همچنین گفت: تهمت نیست سرمایه گذاری به عنوان او باید در CDC و انتقاد او را برای پرداختن به این کشور در مورد شیوع. “من می خواهم به انجام همه که” او گفت:. وضعیت “خیلی جدی” Klobuchar گفت: او به عنوان تشویق آمریکایی ها به وب سایت CDC را.

مرتبط: چگونه 2020 نامزد خواهد مقابله با شیوع بیماری مانند coronavirus

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن وعده داده شده به انجام آنچه که دولت اوباما “را با ابولا.”

“من بخشی از ساخت مطمئن شوید که همه گیر نیست و به ایالات متحده می شود.” سابق veep همچنین تاکید کرد که او بخشی از دولت که افزایش بودجه برای CDC و NIH در حالی که تهمت قطع و یا تلاش برای قطع کمک های مالی خود را. علاوه بر این بایدن گفت که او می خواهم اصرار دارند که کارشناسان آمریکایی اجازه داده می شود در چین که در آن شیوع آغاز شده است.

در حال حاضر به عنوان خوانده شده: ترس از یک ساندرز ریاست برن-ing بازار ؟

و نگاه کنید به: چگونه بلومبرگ پول کوتوله دیگر 2020 دموکراتها جنگ سینه — در یک نمودار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>