کلمات کلیدی: ری Dalio توضیح می دهد که چگونه او قصد دارد به پرچین خطر در میان coronavirus ترساندن

‘هنگامی که شما نمی دانید که بهترین استراتژی سرمایه گذاری است که به طور هوشمندانه متنوع در سراسر مکان های جغرافیایی در سراسر دارایی و سراسر ارز.’

این که چگونه ری Dalio بنیانگذار پرچین-صندوق کرگدن بریج همکاران می گوید او با نزدیک شدن به بازار سهام در نور از شیوع کروناویروس طبق آخرین لینک پست.

بخوانید: یک کار جدید نیروی قرنطینه آمریکایی ها و کسانی که به تصمیم می گیرید که آیا coronavirus بهداشت عمومی اورژانس

Dalio گفت: ترس از گسترش coronavirus را باعث “پرواز-به-کیفیت بازار اقدام” که همچنان به فشار سهام در حالی که دادن یک آسانسور به هجز مانند طلا GC00, +0.26% اوراق قرضه و دلار DXY, -0.52% .

“اجازه دهید من روشن شود که من هستم یک ‘dumb گه’ وقتی که می آید به بیماری های همه گیر به دلیل آنچه که من نمی دانم در مورد آنها مهم تر از چیزی که من نمی دانم” او اذعان کرد. “ما انتظار داریم که به انجام خیلی بیشتر از مشق شب است که ما را در غنی تر و چشم انداز.”

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.09% صحنه باز گشت بزرگ در روز پنج شنبه بسته شدن با یک سه رقمی به دست آوردن پس از فروش زود است. S&P 500 SPX -1.77% و نزدک کامپوزیت COMP -1.59% هر دو بسته بالاتر نیز هست. طلا به عنوان حفاظت در برابر حقوق صاحبان سهام pullbacks موفق به نگه داشت.

بخوانید: رای برای برنی رای برای $2,000 طلا

“ما می خواهید به پرداخت با توجه به آنچه در واقع اتفاق می افتد, آنچه مردم بر این باورند که اتفاق می افتد که منعکس شده است در قیمت گذاری (نسبت به آنچه که به احتمال زیاد) و چه شاخص هایی است که نشان می دهد وارونگی” نوشته Dalio که ساخته شده پول بیشتری را برای مشتریان خود را از سال 1975 نسبت به سایر صندوق های تامینی توجه کنیم.

هفته گذشته در مجمع جهانی اقتصاد در داووس Dalio گفت CNBC در مصاحبه ای که سرمایه گذاران باید در خرید این بازار به جای نشستن در حاشیه. “خارج شدن از زباله,” او گفت:. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از پول نقد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>