کلید واژه ها: مردم در حال پرشهای طول coronavirus همه گیر و یک کلمه برای توصیف آنها

خرید هر رول کاغذ توالت در چشم? با بهره گیری پنگ آبجو مورد علاقه خود را رخصتی بهار, ساحل ؟ نمی توان به زحمت از شستن دست های خود را و یا پوشش در هنگام سرفه یا عطسه ؟

سپس شما فقط ممکن است:

‘Covidiot.’

اصطلاح مذکور به کلی دیگری برای کسانی که بی ادبی در طول coronavirus بیماری همه گیر. فرهنگ شهری روشنفکر ما با این “رسمی” تعریف

در روزهای اخیر “covidiot” دمیده شده است تا به عنوان یک روند موضوع در توییتر TWTR, -0.75% که در آن مرحله مقدماتی تصاویر و فیلم ها از سراسر ایالات متحده به اشتراک گذاشته شد و عمدتا محکوم کرد:

اجرا بر روی کاغذ توالت بوده است یک موضوع ثابت در طول شیوع:

این مرد به سرعت به رسانه ها پوستر کودک برای رفتار غیر مسئولانه:

اما او تنها نبود. فلوریدا بسته بندی شده بود با ساحل را برانگیخت متعهد به تعطیلات خود را:

آن را فقط فلوریدا ، این چیزی است که جنوب کالیفرنیا شبیه این آخر هفته حتی پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواست همه ساکنان دولت به “پناهگاه در محل”:

در ضمن این شماره ها صعودی. در ایالات متحده در حال حاضر وجود دارد 26,747 موارد تشخیص داده شده و 340 مرگ و میر با توجه به آخرین شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان وجود دارد 315,992 موارد با حداقل 13,589 مرگ و میر. بیش از 94,176 مردم بهبود یافته اند.

بنابراین در اینجا یک پیام مستقیم به covidiots از خط مقدم:

جزئیات: خواهد coronavirus زنده ماندن هوابرد? چه زمانی لازم در سطوح? مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ ؟ سوال در COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>