کلمات کلیدی: صریح وال استریت باند صدای تیز و تند می گوید: بازار سهام اقدام ‘ناکارآمد’ است و ممکن است ضربه پایین سنگ هنگامی که ما را از ماه مارس پایین

جفری best coast روز سه شنبه گفت که بدترین نیست برای بازار سهام پس از یک ربع که در سمت چپ داو خود را با بدترین کاهش در سه ماه اول تقویم سال در آن 124 سال سابقه.

صحبت کردن در طول پخش این DoubleLine سرمایه موسس گفت که بازار سهام باقی مانده است “ناکارآمد” از منظر او نشان می دهد که بازار ممکن است قرار داده و در بیشتر “پایدار پایین” پس از مارس 23 نادر برای سهام “گرفته شده است.”

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.84% در 23 مارس به پایان رسید و در 18,591.93, پایین ترین سطح خود از نوامبر. 9, 2016 که در سمت چپ آن را با یک عقب نشینی بیش از 37 درصد از آن همه زمان بسته شدن بالا مجموعه در ماه فوریه است. S&P 500 SPX -1.60% در همان روز به پایان رسید در 2,237.40 پایین ترین سطح از دسامبر. 6, 2016, به مناسبت نزدیک به 34 درصد عقب نشینی از ثبت آن به پایان برسد.

از آن نقطه شاخص و سپس شروع به دوباره بجای اول برگشتن که دیدم داو ورود بزرگترین آن سه روز پس از به دست آوردن 1931 و بسیاری از استراتژیست های این باورند که بدترین حالت ممکن است برای سهام پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته امضا بیشتر-از-2 تریلیون دلار بسته امداد و فدرال رزرو نورد از یک مجموعه از اقدامات محرک اقتصادی به سهولت چسبانده شده تا بخش هایی از بازار مالی است.

جزئیات: آوریل به شمار مهم بازار سهام تست به عنوان coronavirus وعده ‘کولاک خبر بد’

Best coast این باورند که بازار می تواند اسلاید پایین تر هنوز هم. “من شرط می بندم که گرفته شده,” او گفت:, مرجع مارس نادر.

یک روز پس از راهپیمایی کم DoubleLine مدیر عامل این باورند که شاخص S&P 500 می تواند پرش به 2,700 قبل از coronavirus امداد بسته به قانون امضا شده بود.

S&P 500 آمار معاملات روزانه مارس 24 اوج در 2,637.01, اما, بیشتر شده است, عقب نشینی از آن به بعد.

در آغاز ماه مارس به لس آنجلس باند-مدیر صندوق ارائه شده معلوم شد چه گلی مشاوره توصیه کرد که سرمایه گذاران اقامت در پول نقد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او توصیه می شود سرمایه گذاران و سپس با توجه به داده های اقتصادی است که نشان می دهد آسیب های ساخته شده توسط COVID-19 که تا کنون باعث جهانی نزدیک خاموش شدن به عنوان دولت ها در سراسر جهان تلاش برای کاهش گسترش عفونت مرگبار است که قرارداد بیش از 850,000 مردم و کشته 42,000 تا کنون با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Best coast گفت: تماشای جهت هفتگی ایالات متحده مدعیان اطلاعات همراه با ضریب اطمینان مصرف کننده می تواند مفید باشد در دیدن چگونه خانواده — رکن اصلی اقتصاد در حال برگزاری است.

هفتگی مدعیان در روز پنج شنبه گزارش شد بدترین در تاریخ صعودی به 3.28 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای تاکید به آمریکایی ها که جاده پیش رو خواهد بود یک دشوار و اشاره کرد که ما رو به یک “بسیار دردناک دو هفته” در طول روزانه coronavirus اخبار جلسه. “این رفتن به یک دوره دو هفته ای” رئیس جمهور گفت:.

روز سه شنبه سهام با عدم قطعیت در اطراف بیماری به پایان رسید به شدت پایین داو مارک آن بدترین عملکرد سه ماهه از سال 1987 S&P 500 شاخص مارک آن بیشترین پاییز فصلنامه از سال 2008 و شاخص Nasdaq Composite COMP -0.95% اهمیت حیاتی آن بدترین سه ماهه اسلاید از سه ماهه چهارم سال 2018.

جزئیات: تنها یک سهام داو رز در طول سه ماهه اول — و آن را تنها یک پنی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>