کلمات کلیدی: Ocasio-کورتز: ما نیاز به ارسال چک به همه حتی غنی

یکی از چیزهایی که ما در حال گفت که مالیات آن را به عقب از یک سال از هم اکنون. بنابراین ما لازم نیست که به نگرانی در مورد بزرگ اداری به معنی آزمایش است. ایمیل همه آنها را به همه و اجازه دهید آنها را از مردمی که نیازی نیست که آنها را در سال آینده است.’

که نیویورک از حزب دموکرات اسکندریه Ocasio-کورتز توضیح آنچه که او معتقد است که دولت فدرال باید انجام دهید برای کمک به تلاش آمریکایی ها آب و هوا coronavirus بیماری همه گیر.

او به سی ان ان گفت “وضعیت اتحادیه” میزبان جیک Tapper در صبح روز یکشنبه که او می شنود مشترک استدلال: “چرا شما در حال رفتن به یک بررسی به بیل گیتس؟” اما او گفت که تعیین که سزاوار چه خواهد ایجاد نوار قرمز غیر ضروری است که می تواند با یک بار این است که بیش از.

Ocasio-کورتز گفت: او معتقد است که بسته محرک است که در حال حاضر در جدول می آید تا کوتاه برای بسیاری از آمریکایی ها و این که او “حمایت”از برنامه ای که ارسال خواهد $2,000 در این ماه به هر فرد بالغ در این کشور همراه با 1000 دلار برای هر کودک.

در همین حال نانسی پلوسی روز یکشنبه گفت که آمریکا طرح خود را به نوشتن خود coronavirus محرک لایحه ای که می تواند پرتاب شن و ماسه در کنگره چرخ دنده در یک بسته نجات. در حال ظهور از یک جلسه چهار کنگره رهبران پلوسی به خبرنگاران گفت که او امیدوار است که جداگانه به مجلس لایحه می تواند سازگار با آنچه در سنا در حال انجام است.

Ocasio-کورتز گفت که “سیستمیک شوک” در آورده با این بیماری همه گیر به اقتصاد بدتر از سال 2008 بحران و عمق بحران است که در حال از دست رفته در بسیاری از.

“اگر ما قادر به دریافت پول به خانواده ها و جلوگیری از خونریزی با مکث بر بیرون رفتن از خانواده,” او گفت: “پس از آن ما می توانید کار به خانواده ها از طریق این چیز.”

سازمان دیده بان کامل مصاحبه:

در ایالات متحده در حال حاضر وجود دارد 26,747 تشخیص داده COVID-19 موارد و 340 مرگ و میر با توجه به آخرین شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان وجود دارد در حال حاضر 315,992 موارد با حداقل 13,589 مرگ و میر. بیش از 94,176 مردم بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>