کلمات کلیدی: ‘هیچ چینی مجاز’: نژاد پرستی و ترس در حال حاضر پخش كردن همراه با کروناویروس

به عنوان چینی بهداشتی مقامات و شهروندان مبارزه شامل coronavirus مردم در کشور از جمله کره جنوبی و مالزی و انگلستان و کانادا, گزارش, گسترش, ضد, چینی, نژاد پرستی, حمله فرهنگی کشور, آداب و رسوم و کسب و کار با علائم و گفت: “هیچ،”

Coronavirus بسیار مسری ذات الریه-باعث بیماری که باعث عفونت دستگاه تنفسی شد مسئول 259 مرگ و میر در چین با 46 جدید مرگ و میر در گزارش قبلی دوره 24 ساعته و 11,791 عفونت در سراسر جهان با توجه به آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت در روز شنبه (اواخر جمعه, EST).

با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط کسی که در روز جمعه وجود دارد موارد تایید شده در 25 کشور در علاوه بر این به چین از جمله آلمان و ژاپن و ویتنام و آمریکا و انگلستان و روسیه است. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در روز جمعه گفت که 241 نفر در دست بررسی 114 که آزمایش منفی برای coronavirus.

ووهان شهردار ژو Xianwang گفت: 5 میلیون نفر در حال ترک این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال نو چینی. Ma Xiaowei مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که این ویروس تا به حال یک دوره کمون 10 تا 14 روز.

تمرکز در ووهان مرکزی شهر چینی که در آن ویروس بوده است و برای اولین بار تشخیص داده شده در دسامبر و شایعات در مورد این که آیا آن را به یک بازار مواد غذایی وجود دارد که منجر به گزارش نژادپرستی علیه مردم چین و به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری بیگانه آنلاین.

سام افزار یک دانشجوی کارشناسی در دانشگاه منچستر نوشت: در گاردین: “این هفته من ساله قومیت های ساخته شده من احساس می کنم بخشی از یک تهدید و بیمار جرم است. برای دیدن من به عنوان کسی که حامل ویروس فقط به دلیل نژاد است, خوب, فقط نژادپرست است.”

“به عنوان یک شرق آسیا, من نمی تواند کمک کند اما احساس بیشتر و بیشتر ناراحت کننده” اضافه شده پهن یک شهروند بریتانیا. “در اتوبوس به کار هفته گذشته که من نشستم مرد در کنار من بلافاصله درهم به جمع آوری مسائل و ایستاده بود تا برای جلوگیری از نشستن در کنار من است.”

پس از پنج نفر دستگیر شدند در مالزی برای پخش اخبار جعلی در مورد ویروس آنلاین, نخست وزیر مالزی Mahathir محمد گفت: “دولت اقدام خواهد کرد که در آن پخش اخبار جعلی برای القای ترس در میان مردم مالزی و برانگیختن نفرت در میان نژادها.”

“حتی اگر ما اعتقاد به آزادی مطبوعات است که به این معنا نیست که مطبوعات باید تحریک مردم و باعث شود مردم به متضاد نسبت به یکدیگر” گفت: با توجه به South China Morning Post. “ما را در برابر این افراد است.”

عکس از فروشگاه و رستوران ویندوز در کره جنوبی و ژاپن در توییتر TWTR, -2.23% گزارش باید نشانه هایی که می گویند “هیچ چینی مجاز است.” اجتماعی-رسانه ای کاربران گزارش می دهند که شبیه ترس و اطلاعات غلط به گسترش در طول شیوع بیماری سارس در سال 2002 و 2003.

یک ویدیو از چینی vlogger وانگ Mengyun خوردن سوپ خفاش رفت ویروسی همراه با هزاران نفر از نظرات و با توجه به Mengyun نفرت ایمیل. اما تصویری ثبت شد سه سال قبل در پالائو مسلمانان یک کشور جزیره ای اقیانوس آرام در چین است.

در توییتر کانادا-روزنامه نگار بر اساس اندرو Kurjata نوشت: “شاید آشکار برخی از بی ریایی من شگفت زده در سطح سولفات نسبت به مردم چین من از دیدن در نظرات بخش از داستان در مورد ووهان coronavirus. و منظور من نسبت به مردم و نه دولت.”

توصیه می شود: این است که چگونه این بیماری در سراسر جهان پخش شده است بنابراین به سرعت در حال

یک درخواست امضا شده توسط پدر و مادر در یک مدرسه در منطقه انتاریو, کانادا خواسته هیئت مدیره مدرسه به درخواست پدر و مادر که کودکان یا که خانواده به تازگی در بازگشت از چین “به ماندن در خانه و نگه داشتن جدا شده به مدت حداقل 17 روز برای هدف خود شده است.”

چین گام های مهمی را برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. مقامات در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر است که به طور گسترده ای به عنوان کانون بیماری در هفته گذشته بسته به منطقه خروجی فرودگاه و ایستگاه راه آهن و به حالت تعلیق در تمام حمل و نقل عمومی.

مقامات چینی را از آنجا گسترش یافته است که ممنوعیت سفر به 16 شهرهای اطراف با یک ترکیب جمعیت بیش از 50 میلیون نفر از جمله میانمار یک همسایه شهر ووهان با 7.5 میلیون نفر به طور موثر قرار دادن کسانی که در شهرستانها در مستند.

این شهر ماراتن برنامه ریزی برای Feb. 9 و به طور معمول جذب 70,000 شرکت کنندگان لغو شد. بسیاری از coronavirus مرگ و میر بیماران مسن تر بودند اگر چه از 36 سال هوبئی کرد در اوایل این هفته آسوشیتد پرس گزارش داد. چند عمده پارک نیز توقیف شده است.

افزار نوشتن در روزنامه گاردین به دادگاه تجدید نظر برای شفقت بر ترس است. “این مهم است که به دیدن ما در همه تنوع ما را به عنوان فردی انسان ها و به چالش کشیدن کلیشه. Coronavirus یک فاجعه انسانی پس بیایید اجازه نمی دهد از ترس به نژاد نفرت تعصب و نژاد پرستی,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>