کلید واژه ها: Monica Lewinsky در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح شاهد: ‘هی … من تا به حال به من بدهید که videoed شاهد شهادت…’

پس از حزب جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر انتشار بیانیه ای در روز پنج شنبه شب گفت که او نمی خواهد رای برای شنیدن شاهدان در رئیس جمهور تهمت را استیضاح دادگاه با این ادعا که فرمانده کل قوا اعمال شده است “نامناسب” اما نه “impeachable,” سابق استیضاح دادگاه شاهد Monica Lewinsky تا به حال این را می گویند:

“هی خیلی بد من تا به حال به من بدهید که videoed شهادت شهود برای سنا محاکمه در کلینتون استیضاح. (منظورم بحث در مورد unflattering روشنایی و داشتن یک روز مو بد.)”

Monica Lewinsky

که زده وتر با توییتر TWTR, -2.23% کاربران خشمگین بیش از این واقعیت است که اسکندر و دیگر سناتور جمهوریخواه به احتمال زیاد برای جلوگیری از رای دادن به تماس شاهدان روز جمعه به این معنی که رئیس جمهور می تواند تبرئه اوایل شب جمعه. هشتگ #WeWantWitnessesAndDocuments کشیده بودند حدود 40 ، 000 توییت توسط صبح روز جمعه در حالی که #LamarsLegacy و #LamarAlexanderIsACoward نیز روند.

Lewinsky را صدای جیر جیر کشیده بودند چند صد نظرات و تقریبا 30,000 دوست دارد روز جمعه midmorning.

Lewinsky شده است اشاره به تفاوت بین کلینتون استیضاح و مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در خوراک توییتر خود را در طول کل این فرایند است. او در توئیتر خود نوشت “آیا شما f—-داری شوخی می کنی ؟” اوایل این ماه که به نظر می رسد برای پاسخ به سابق مستقل مشورت کن استار منصوب به رئیس جمهور دفاع تیم. استار و رابرت ری وکیل دیگری اضافه شده به این تیم تا به حال در معرض جمهور بیل کلینتون رابطه جنسی با Lewinsky سپس کاخ سفید کارآموز در طول مشاوران’ پنج سال تحقیق و تفحص از Whitewater زمین-توسعه معامله در آرکانزاس که در آن بیل و هیلاری کلینتون شرکت کردند. این اتهامات در استار گزارش منجر به کلینتون در سال 1998 استیضاح.

گتی ایماژ

خبرنگاران دیده بان Monica Lewinsky به ضبط شهادت در طول کلینتون استیضاح محاکمه.

و محوری Lewinsky به کانون توجه و شهرت خود بود و لکه دار برای نقش او را در این امر است. آن شناخته شده است به عنوان اغلب به عنوان “Lewinsky رسوایی” به عنوان آن بود “و ” رسوایی” را به عنوان به خوبی به عنوان Monicagate و Lewinskygate.

مرتبط با: Monica Lewinsky: ‘بیل کلینتون نمی مجبور به تغییر نام خود را’

هنگامی که دانشگاه کالیفرنیای جنوبی قانون استاد اورین کر mused در توییتر بهار گذشته در مورد آنچه آن را مانند اگر استار گزارش (که 453 صفحه منتشر شد کامل) همان درمان به عنوان مولر گزارش (که مورد اختلاف چهار صفحه خلاصه توسط دادستان کل ویلیام بر predated توسط چند هفته از انتشار redacted دو-حجم 448-صفحه مولر گزارش) Lewinsky پاسخ داد: “اگر. f—ing. تنها.” به عبارت دیگر او پیشنهاد کرد که اگر از جزئیات زندگی خصوصی خود را مخفی نگه داشته شده است او ممکن است باید اجتناب بودن موضوع و آزار و تمسخر و سوء استفاده در رسانه های آنلاین و از سال 1998 است.

Lewinsky تبدیل به یک مدافع در برابر مزاحمت سایبری از آن به عنوان به خوبی به عنوان یک سخنران عمومی در رایانه های شخصی و شهرت و انعطاف پذیری است.

اما او اشاره کرد در مصاحبه در پاییز گذشته که تهمت استیضاح او ساخته شده یک “punchline” دوباره اگر چه او همچنین اذعان کرد که این تحقیقات و آزمایش یک “بحران قانون اساسی [و] آن را بسیار بزرگتر از من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>