کلید واژه ها: مگان مک کین می شود مسخره برای این ادعا او را سیاسی ‘boogeywoman’ — درست مانند اسکندریه Ocasio-کورتز

تلویزیون میزبان مگان مک کین جناح راست معادل نیویورک مترقی میله رعد و برق Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز?

حداقل یک نفر فکر می کند: مک کین.

“من احساس می کنم مثل شما boogeywoman از سمت راست و من به boogeywoman از سمت چپ.’

این دختر از سن. جان مک کین در مقایسه با تجربه خود در بی رحم سیاسی شدند با Ocasio-کورتز. پس از آن معرفی مک کین در ادامه به کوره کنگره در مورد سوسیالیسم در “مشاهده” در روز چهارشنبه.

“شما گفت که روباه شد, مانند, طلوع در آخرالزمان… به محافظه کاران مثل من که فکر می کنم بزرگ دولت است که بسیار خطرناک است مانند آخرالزمان” مک کین گفت که او طرف راهرو می بیند سبز جدید ایران رایگان و مدیکر برای همه به عنوان یک “بزرگ بپرسید.”

Ocasio-کورتز جلب تشویق از مخاطبان با پاسخ:

“هنگامی که شما این ایده های انتزاعی آن یک چیز است اما اکثر آمریکایی ها را برای رای دادن به برنی ساندرز و این به دلیل سابقه تعهد و سیاست های خود را,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد یک داستان که واقعا گفته بودن در اینجا این است که آنچه در واقع اتفاق می افتد بر روی زمین در امریکا است.”

Ocasio-کورتز سپس با اشاره به این که حدود 60 درصد از آمریکایی ها را کمتر از $40,000 یک سال است که نه برش آن برای بسیاری از خانواده ها است.

“شما می توانید به سختی زندگی می کنند که در هر نقطه” او گفت:. “شما نمی توانید در زندگی که اگر شما بچه ها. من فکر می کنم که واقعیت… نیاز به یک تغییر پارادایم. این کار نمی کند برای ما. A $2.1 تریلیون دلار کاهش مالیات است که تلقی سرمایه داری در آن بهترین کار نمی کند برای ما.”

سازمان دیده بان مصاحبه:

اما اینترنت نمی تواند بیش مک کین اولیه مقایسه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>