کلمات کلیدی: مارک زوکربرگ دوباره تماس برای بزرگ فناوری به تنظیم شود, حتی اگر آن را برای کسب و کار بد

Facebook, Inc.’s مارک زوکربرگ است که یک بار دیگر خواستار تنظیم از تکنولوژی حتی اگر تاثیر آن بر شرکت خود را پایین خط.

“من باور دارم خوب قوانین و مقررات ممکن است صدمه دیده Facebook کسب و کار در کوتاه مدت است اما از آن بهتر خواهد بود برای همه از جمله ما بیش از مدت طولانی.”

که چه Facebook را FB +0.49% از بنیانگذاران و مدیر اجرایی نوشت: در یک op-ed یکشنبه منتشر شده توسط بار مالی.

زوکربرگ قبلا به نام برای بیشتر مقررات دولت از شرکت های اینترنتی و تصریح کرد استدلال خود را در حمایت از قوانین پوشش چهار حوزه عمده: انتخابات, مضر, مطالب, حریم خصوصی و داده های قابل حمل.

“من فکر نمی کنم شرکت های خصوصی باید بسیاری از تصمیم گیری تنها زمانی که آنها را لمس بنیادی ارزش های دموکراتیک” او نوشت و اضافه کرد: “ما باید به تعادل ترویج نوآوری و تحقیقات در برابر حفاظت از مردم حفظ حریم خصوصی و امنیت است.”

زوکربرگ هشدار داد که قوانین و مقررات می تواند “عواقب ناخواسته به خصوص برای کسب و کارهای کوچک است که نمی تواند انجام پیچیده تجزیه و تحلیل داده ها و بازاریابی خود به خود.”

“اگر قوانین و مقررات باعث می شود آن را سخت تر برای آنها را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و استفاده از این ابزار است که می تواند به طور نامتناسبی آنها صدمه دیده است و سهوا مزیت شرکت های بزرگتر است که می تواند” او نوشت. “هنوز به جای تکیه بر شرکت های فردی به مجموعه ای از استانداردهای خود را, ما می خواهم از سود بیشتر روند دموکراتیک.”

زوکربرگ در اروپا, که در آن او در کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان در روز شنبه و برنامه ریزی شده است برای دیدار با اتحادیه اروپا را اجرایی کمیسیون اروپا در بروکسل در روز دوشنبه.

در مونیخ ظاهر زوکربرگ صحبت در مورد چه نوع از مقررات او پیش بینی: “در حال حاضر وجود دارد دو چارچوب است که من فکر می کنم مردم باید برای صنایع موجود — وجود دارد مانند روزنامه ها و رسانه های موجود و پس از آن وجود دارد telco-نوع مدل است که ‘داده فقط جریان را از طریق شما اما شما نمی خواهید به نگه داشتن یک telco مسئول اگر کسی چیزی می گوید مضر بر روی یک خط تلفن. . . . من در واقع فکر می کنم که ما باید در جایی بین” او گفت: با توجه به رویترز.

زوکربرگ همچنین گفت که حمایت از برنامه های شرکت های فن آوری به پرداخت مالیات بیشتر در اروپا است. “قبول کنیم که ممکن است ما را مجبور به پرداخت بیشتر مالیات و پرداخت آن در مکان های مختلف تحت یک چارچوب جدید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>