کلمات کلیدی: بلند مدت سهام سرمایه گذاران هنوز هم نباید خرید غوطه می گوید El-Erian اما آن را یک فرصت پر طرفدار محیط زیست برای معامله گران

‘اگر شما یک سرمایه گذار بلند مدت من خواهد صبر کنید.’

Mohamed El-Erian

که اقتصاد و سرمایه گذار Mohamed El-Erian به روز رسانی قبلی خود پتو تماس خودداری از قبلا محاکمه و درست استراتژی reflexively خرید سهام-بازار نرخهای پایین. در اظهارات را در مصاحبه با CNBC دوشنبه و در توییتر سابق Pimco اجرایی که در حال حاضر رئیس, مشاور اقتصادی آلیانز گفت: بازار سهام در هفته گذشته سقوط — بزرگترین سقوط به صورت عمده شاخص های پس از بحران مالی در سال 2008 — در حال حاضر ارائه فرصت ها برای “بسیار تاکتیکی” و آربیتراژ گران.

اما در دراز مدت سرمایه گذاران باید همچنان به نشستن آن, او گفت:, کابل شبکه, چرا که او انتظار دارد که اصول به “وخامت و حتی سریع تر. من فکر می کنم سیاست ها و اصول در حال رفتن به رفتن به نفع بد مبانی متاسفانه در ابتدا” او گفت:.

El-Erian در فوریه. 2 هشدار داد که گسترش coronavirus را آبشاری اثرات آن بر اقتصاد جهانی ارائه یک چالش است که بانک مرکزی و دیگر سیاست گذاران دشوار خواهد بود برای تعمیر با ابزارهای سنتی مانند کاهش نرخ و محرک های مالی. تغییر پویا را تهدید می کند زنده ماندن “خرید-the-dip” استراتژی است که تا به حال در خدمت سرمایه گذاران سودآوری پس از 2008-09 رکود است.

جزئیات: سهام در حفظ و گرفتن ناودان ترس coronavirus ارائه خواهد شد ‘عرضه شوک” که بانک مرکزی نمی تواند ثابت

اوایل هفته گذشته, El-Erian گفت: سرمایه گذاران باید “همچنان به مقاومت در برابر” اصرار به خرید شیب. بازار سهام زیان شتاب در هفته گذشته با سه معیار عمده در حال سقوط به یک اصلاح — از دست دادن بیش از 10 درصد اما کمتر از 20 درصد از اخیر اوج.

ببینید: در حال سهام رهبری برای یک خرس بازار ؟ در اینجا تا چه حد آنها را به سقوط

سهام بودند به شدت بالاتر در نپال روز دوشنبه در میانگین صنعتی داو جونز DJIA +3.25% پریدن بیش از 650 امتیاز یا 2.6% به 26,060 در حالی که S&P 500 SPX +2.65% پیشرفته 2.1 درصد و نزدک کامپوزیت COMP +2.54% بازگشت 2.2%. داو کاهش یافته و تقریبا 3,600 امتیاز در هفته گذشته کاهش 12.4% در حالی که S&P 500 از دست 11.5 درصد و نزدک کاهش 10.5% — بزرگترین هفتگی رکود برای هر سه شاخص پس از هفته پایان اکتبر. 10, 2008 در تاریک ترین روزهای بحران مالی است.

در ضمن, El-Erian در توییتر گفت: جمعه بازار اقدام بازتاب “جالب پویا”:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>