کلمات کلیدی: James Carville است ‘به مرگ می ترسم’ دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری نمی خواهد خود را به انجام برسانند ‘اخلاقی ضروری’

James Carville مشهور کلینتون-عصر گرفتن عبارت “این اقتصاد احمقانه” بود که به منظور خدمت به عنوان یک یادآوری ثابت به سال 1992 ریاست جمهوری او موفق به مرکز درخواست خود را به رای دهندگان بر این فرض استوار است که گسترده اقتصادی نارضایتی خواهد بود رفع تحت رهبری بیل کلینتون.

بیست و هشت سال بعد با Carville دوباره صدور مهیجی درخواست های دموکراتیک امیدوار و تیم خود را — به ویژه این هفته در مصاحبه های آتشین با MSNBC و Vox — کلمه احمق بازگشته است در نوک زبان خود را.

MSNBC/YouTube

James Carville در یک MSNBC ظاهر در روز سه شنبه.

چرا که دموکرات ها او پیشنهاد کرد در آستانه هدر دادن — از طریق ضعیف اجرای کمپین یا بد انتخاب نامزد اما حتی بیشتر از آن از طریق مسائل انتخاب کردن آنها به بحث و مورد بحث نیست — یک احتمال قوی به دست کشیدن یک وقت است که در طول تاریخ منفور خارج از خود. “من می ترسم به مرگ” Carville اعتراف در, MSNBC, decked در لباس شاهانه یا فاخر از دو نهاد که او فارغ التحصیل LSU و سپاه تفنگداران دریایی.

در اینجا به همین دلیل او imbues آینده نگر خیط و پیت کردن-یو پی اس با چنین اهمیت حتی اگر او خودش هیچ نقش فعال با هر یک از 11 در حال حاضر فعال دموکراتیک انتخاباتی:

“ما باید یک اخلاقی ضروری است که به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.’

“ما در حال از دست دادن ما سر در گم ذهن” او در ادامه به aver در گفتگو با Vox یادآوری است که دموکرات ها بیش از یک سال پیش غالب با ویژه مشارکت بالا در سال 2018 midterms با صحبت کردن “در مورد همه چیز ما نیاز به بحث در مورد و برنده شدیم.”

“ما نمی پریشان و ما نمی منحرف.”

از نگرانی به Carville است که نه تنها سرنوشت از دفتر بیضی اما که بسیار مترقی و دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد می گویند Bernie Sanders, ورمونت مستقل خواهد حتی اگر موفق به برنده شدن در کاخ سفید سلب به Carville ذهن هر امید از مصرف سنا و شکستن قانونی استاز زیر سن. میچ مک کانل کنترل آن اتاق. (مک کانل مشخص است خود را به عنوان Grim Reaper vis-à-vis دموکراتیک قانونی اولویت است.)

“[T]در اینجا هیچ شانسی در جهنم خواهیم همیشه برنده سنا با ساندرز در بالای حزب تعریف آن برای عموم” Carville گفت: با استناد به برخی از بلند پروازانه اگر تا حد زیادی aspirational سیاست پیشنهادات مطرح شده توسط ساندرز و حزب پیشرفته تر قانونگذاران.

خود را بنویسد ، “ما باید به بیشتر مرتبط است.”

از آرشیو (فوریه 2019): لیندزی گراهام دارای یک پاسخ به کسانی که میپرسند: “چه اتفاقی افتاد به لیندزی گراهام?’ — و این همه در مورد مربوط بودن

به جای وارد شدن به علف های هرز دانشجویی-وام بخشش یا دانشگاه آزاد یا decriminalizing مهاجرت غیر قانونی و یا ممنوعیت fracking دموکرات ها باید پرداختن به نگرانی های مشترک مورد علاقه خود را در سراسر ائتلاف گسترده: “بسیاری از مردم نیست به این همه منحرف sh— در مورد باز کردن مرزها و اجازه دادن به زندانیان رای دادن. آنها اهمیتی نمی دهند. آنها زندگی منجر شود. آنها را کودکان و نوجوانان. آنها پدر و مادر که بیمار هستند. این چیزی است که ما باید به بحث در مورد. که همه ما باید به بحث در مورد.”

“این نامزدها باید به توسعه برخی از مهارت است.”

در ادامه: مدیکر برای همه و حزب وحدت برای بحث در نیوهمپشایر — live وبلاگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>