کلمات کلیدی: ‘من نمی توانم به TurboTax’: بلومبرگ در انتشار خود گرداند


گتی ایماژ

مایک بلومبرگ گفت: جمعه شب که او می خواهم انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را در چند هفته’ اما آنها پیچیده است.

‘من نمی توانم به TurboTax.’

مایک بلومبرگ

مایک بلومبرگ در زمان توپخانه ضد هوایی از همکار دموکرات در شب چهارشنبه بیش از مسائل از جمله انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را و در پاسخ گفت: آنها بیش از حد پیچیده به استفاده از محبوب آماده سازی نرم افزار.

“متاسفانه یا خوشبختانه من یک مقدار زیادی از پول و ما انجام کسب و کار در سراسر جهان” بلومبرگ گفت: در حالی که بحث پنج دموکراتیک رقبا در لاس وگاس. او گفت: تعدادی از صفحات احتمالا در هزار است.

بلومبرگ گفت: بازده خواهد بود “منتشر شده در چند هفته.”

که هیچوقت برآورده رقبا از جمله سنسور. الیزابت وارن و ctq که به شدت مورد حمله قرار سابق شهردار نیویورک در طول بحث مرحله اولین. وارن گفت: بلومبرگ به کارکنان خود را به “کار اضافه کاری” به انتشار خود باز می گرداند.

دموکرات ها نیز فشرده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر ثروتمند نیویورکر به آزادی او می گرداند. مغلوب ساختن پیشی جستن است انجام شده است. وارن و بهداشت ، برنی ساندرز تمسخر بلومبرگ در طول بحث به عنوان یک میلیاردر که نیست جا به رئیس جمهور شود.

“دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر” وارن گفت. “این کشور کار کرده است برای غنی برای یک مدت زمان طولانی و چپ هر کس دیگری در خاک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>